Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

UST-M RO6 z mineralizatorem 75GPD

Kod towaru: RO6 UST-M z miner 75
EAN: 5903900045599
RO6 z mineralizatorem, baniakiem i podwójną wylewką
RO6 z mineralizatorem, baniakiem i podwójną wylewką
RO6 z mineralizatorem, baniakiem i podwójną wylewką
RO6 z mineralizatorem, baniakiem i podwójną wylewką
RO6 z mineralizatorem, baniakiem i podwójną wylewką
RO6 z mineralizatorem, baniakiem i podwójną wylewką

UST-M RO6 z mineralizatorem 75GPD

Kod towaru: RO6 UST-M z miner 75
EAN: 5903900045599

Filtr RO idealnie łączący możliwość łatwego zastosowania oczyszczonej wody do celów spożywczych jak również akwarystycznych. W zestawie znajduje się baniak z wbudowaną membraną, dzięki któremu w każdej chwili będziemy mogli skorzystać z czystej, przefiltrowanej wody. 

659,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Nowoczesny, molekularny filtr uzdatniania wody do celów spożywczych/akwarystycznych. Zbudowany jest z sześciu stopni filtrów specjalistycznych wyposażony w końcowy mineralizator. Filtr uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy (inaczej filtracja molekularna). Jest to idealny wybór dla wszytkich osób które nie tylko chcą mieć czystą wodę w akwarium ale również w codziennej kawie. Dzieki zastosowaniu podwójnej wylewki odkręcając jeden kurek otrzymujemy czystą wodę RO (z przeznaczeniem do akwarium), natomiast przy odkręceniu drugiego czystą wodę zmineralizowaną (czystą wodę do picia). Zastosowanie zbiornika ciśnieniowego pozwala zebrać odpowiednią ilość wody (ok 8l), aby móc swobodnie używać filtra na codzień bez konieczności czekania na filtrację.


W filtrze zainstalowane są fabrycznie następujące wkłady:

Pierwszy stopień - filtr wstępny sedymentacyjny 20 mikronowy z pianki (włókniny) polipropylenowej. Usuwa nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia stałe o rozmiarach powyżej 20 mikronów przedłużając żywotność kolejnych wkładów (zwłaszcza wkładu węglowego).

Drugi stopień - filtr węglowy (blok węglowy) eliminuje chlor i jego związki oraz część zanieczyszczeń organicznych. Niezbędny do zabezpieczenia membrany osmotycznej przez działaniem na nią chloru i jego pochodnych. Blok węglowy charakteryzuje się mniejszym pyleniem od granulatu węglowego.

Trzeci stopień - filtr końcowy, sedymentacyjny 5 mikronowy z pianki (włókniny) polipropylenowej. Usuwa drobniejsze, nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdzę, piasek, muł, itp. Zabezpiecza membranę osmotyczną przed drobinami węgla, które mogą zostać wypłukane z wkładu węglowego oraz innymi stałymi zanieczyszczeniami.

Czwarty stopień - membrana osmotyczna usuwa 96-99% wszelkich rozpuszczonych w wodzie związków, jak również bakterie i wirusy. W komplecie znajduje się membrana osmotyczna o wydajności 75 GPD (galonów amerykańskich na dobę). W przeliczeniu na litry daje to maksymalnie 284 litry idealnie czystej wody spożywczej o parametrach fizyko-chemicznych i biologicznych równych lub lepszych od popularnych wód mineralnych.

Piąty stopień - liniowy filtr szlifujący (liniowy filtr z aktywowanego węgla).
Usuwa substancje lotne nadając wodzie charakterystyczny smak naturalnej źródlanej wody. Klaruje wodę pozbawiając ją resztek cząsteczek zapachowych.

Szósty stopień - filtr mineralizujący wodą (mineralizator dolomitowy).
Wzbogaca oczyszczoną wodę w minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Są to m.in. wapń, sód, potaz i magnez.

Do Klienta dostarczamy kompletny system ze wszystkimi akcesoriami, w tym:
chromowana, mosiężna wylewka pozwalająca pobierać idealnie czystą, mineralizowaną wodę,
przyłącze do instalacji wodnej wraz z zaworem kulowym (razem stanowią trójnik pozwalający na podłączenie do każdej instalacji wodnej)
klucz do obudów filtrów wstępnych, pozwalający na bezproblemowe odkręcanie ich przy wymianie wkładów
inne drobne akcesoria
pisemna, szczegółowa instrukcja montażu

Specyfikacja techniczna:

Temperatura pracy: 2 st. C - 45 st. C 
Maksymalne ciśnienie pracy: 6 bar 
Żywotność wkładów wstępnych: 6 miesięcy
Żywotność filtrów liniowych: 12 miesięcy (zalecana wymiana co 6 miesięcy)
Żywotność membrany: 3 lata 
Wysokość filtra: 46 cm 
Szerokość filtra: 42 cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.