• Nowy

Eden 511 External Filter - filtr zewnetrzny

Kod towaru: EDEN 511 FILTR
EAN: 4010052572611

Filtr zewnętrzny, kubełkowy akwarystyczny. Do akwarium roślinnego jak i morskiego. W zestawie znajdziemy komplet wkładów, rurek oraz wlot i wylot wody. 

309,98 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Filtr zewnętrzny EDEN 511 może być używany zarówno w akwariach słodkowodnych, jak i morskich. Jego unikalna konstrukcja i wymiary pozwalają na łatwą instalację na boku zbiornika, a nawet za nim lub poniżej w małych pomieszczeniach lub mieszkania. Silnik jest całkowicie uszczelniony i chroniony przed przegrzaniem, a opracowany z uwzględnieniem charakterystycznego dla firmy Eden cichego działania podczas pracy oraz niezawodności i niższego zużycia energii, co zapewnia hodowcom ryb idealną wydajność odpowiedniego filtracji.

Jedną z charakterystycznych cech tego filtra jest urządzenie do usuwania węża z wbudowanym systemem regulacji przepływu, które sprawia, że instalacja i czyszczenie są niezwykle proste i bezpieczne, ponieważ nie ma absolutnie żadnego ryzyka rozlania wody na podłogę podczas takich operacji. Ułatwione otwieranie głowicy filtra i blokada zabezpieczająca przed dziećmi sprawiają, że model 511 jest bardziej niezawodny niż inne zewnętrzne filtry dostępne na rynku.

Wyposażony w podwójny system filtracji z wkładem biologicznym. Filtr pracuje niezwykle cicho dzięki gumowym stopkom, które dodatkowo zapewniają stabilność i eliminują bezpośredni kontakt z powierzchnią, na której jest umieszczony. Kompaktowa i oszczędzająca miejsce konstrukcja sprawia, że ten filtr jest najbardziej pożądany i używany przez ekspertów hodowców ryb na całym świecie.

Dane techniczne:
- wymiary: 120x200x240mm
- wydajność: 600l/h
- moc: 11W
- do akwarium 120l

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.