Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Femanga Bubble Bio Start Gartenteich 500ml - bakterie do oczka wodnego

Kod towaru: FEMANGA BUBBLE BIO START GARTENTEICH 500 ML
EAN: 4260280830537

Femanga Bubble Bio Start Gartenteich 500ml - bakterie do oczka wodnego

Kod towaru: FEMANGA BUBBLE BIO START GARTENTEICH 500 ML
EAN: 4260280830537

FEMANGA Bubble-Bio-Start Gartenteich to innowacyjny preparat do szybkiego startu biologicznego dla oczek wodnych i stawów z rybami hodowlanymi. Zawiera miliardy dobroczynnych mikroorganizmów, które natychmiast po dodaniu aktywują się, zapewniając zdrowy ekosystem w zbiorniku. Redukuje szkodliwe substancje, wspiera filtrację i jest bezpieczny dla wszystkich mieszkańców stawu. Idealny w celu poprawy jakości wody i zdrowia ryb.

44,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

FEMANGA Bubble-Bio-Start Gartenteich to rewolucyjny produkt, który zapewnia szybki i skuteczny start biologiczny Twojego oczka wodnego. Dzięki zaawansowanej formule zawierającej miliardy przyjaznych dla środowiska mikroorganizmów, FEMANGA Bubble-Bio-Start natychmiast po dodaniu do wody przyczynia się do stworzenia zdrowego i stabilnego ekosystemu w Twoim zbiorniku.

Zalety Produktu:
- Szybki start: Specjalnie selekcjonowane bakterie szybko kolonizują nowe oczko wodne, przyspieszając proces uruchamiania biologicznego filtra i całego systemu.
- Długotrwałe działanie: Forma żelowej kulki powoduję, że pożyteczne substancje i bakterie są uwalniane przez długi czas. Dodaj po każdej zimie i ciesz się czystą woda przez całe lato.
- Redukcja szkodliwych substancji: Efektywnie redukuje amoniak i nitryty, chroniąc zdrowie ryb i roślin wodnych.
- Wsparcie dla filtracji: Ułatwia utrzymanie czystości wody, wspomagając naturalne procesy filtracyjne.
- Łatwość użycia: Praktyczna forma "żelowych kulek" sprawia, że aplikacja produktu jest niezwykle łatwa i szybka - wystarczy dodać bezpośrednio do wody lub filtra.
- Bezpieczny dla fauny i flory: Produkt jest całkowicie bezpieczny dla ryb, roślin oraz innych mieszkańców stawu, nawet w przypadku połknięcia przez rybę.

Sposób Użycia: Dodaj Bubble-Bio-Start bezpośrednio do stawu lub filtra podczas zakładania nowego zbiornika, po czyszczeniu filtra, po każdej zimie lub kiedykolwiek uznasz, że Twoje oczko potrzebuje biologicznego wsparcia.

Zastosowanie: 8 kulek na 1000 litrów wody w akwarium
Opakowanie: 500ml Wystarcza na 15.000 litrów wody.

Z FEMANGA Bubble-Bio-Start Gartenteich zapewnisz swojemu oczku wodnemu najlepszy start i długotrwałe, zdrowe środowisko dla wszystkich jego mieszkańców. Zamów już dziś i ciesz się pięknym, zdrowym stawem bez dodatkowego wysiłku!

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.