Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Evolution Aqua PURE REEF BALANCE (Marine Aquarium)

Kod towaru: Evo Reef Balance
EAN: 5060088875919
Evolution Aqua PURE Marine Aquarium

Evolution Aqua PURE REEF BALANCE (Marine Aquarium)

Kod towaru: Evo Reef Balance
EAN: 5060088875919

PURE Reef Balance to najprostsza i najskuteczniejsza recepta na krystalicznie czystą wodę w akwarium słonowodnym oraz problemy z jej parametrami. Ten rewelacyjny środek opiera swoją skuteczność na działaniu specjalnie wyselekcjonowanych szczepów bakterii i enzymów zawartych w formie łatwych do dawkowania kulek. Jego regularne stosowanie zapewnia idealną przejrzystość oraz czystość.

109,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

PURE Reef Balance jest preparatem przeznaczonym do klaryfikowania wody oraz poprawianiu przebiegu procesu filtracji. Niedługo po pierwszym zastosowaniu tego środka woda w akwarium nabiera niesamowitej wręcz przejrzystości, a parametry wody ulegają poprawie tworząc wzorcowe warunki do rozwoju życia. 

Niespotykana do tej pory forma PURE Reef Balance jaką są praktyczne kulki ułatwia dawkowanie preparatu oraz znacząco podnosi jego skuteczność. Przeźroczyste kulki stopniowo rozpuszczają się przy kontakcie z wodą uwalniąc do niej kolejne porcje bakterii filtracyjnych oraz enzymów wspomagających ich rozwój. Każda pojedyńcza kulka posiada miliony żywych bakterii i enzymów. Po dodaniu do akwarium, bakterie i enzymy wewnątrz każdej kulki rozpoczynają proces redukcji amoniaku i azotynów oraz redukują ilość odpadów organicznych które są częstą przyczyną braku klarowności wody. Poza tym preparat poprawia proces nitrifikacji, przyspiesza proces dojrzewania, zmniejsza biochemiczne zapotrzebowanie na tlen, redukuje rozpuszczony węgiel organiczny oraz substancje zawieszone TSS.

PURE Reef Balance nadaje się do stosowania w każdym akwarium słonowodnym na każdym etapie jego funkcjonowania. Skutecznie radzi sobie ze szkodliwymi zanieczyszczeniami, łagodzi szok u zwierząt wywoływany obecnością toksyn, poprawia natlenienie akwarium. 

W zbiornikach dojrzałych preparat ten pomaga w walce z mętną i zanieczyszczoną wodą oraz wspiera system fltracji. Natomiast w akwariach świeżych stabilizuje jego parametry oraz przyśpiesza proces dojrzewania. Opakowanie zawiera 60 sztuk kulek PURE Reef Balance.


Dawkowanie: 1 kulka na 25l co dwa tygodnie (kulki wrzucamy bezpośrednio do akwarium, sumpa lub panelu)

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.