Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

MICROBE-LIFT - Gravel & Substrate Cleaner 118ml

Kod towaru: Microbe GC 118
EAN: 097121205285
MICROBE-LIFT - Gravel & Substrate Cleaner 118ml

MICROBE-LIFT - Gravel & Substrate Cleaner 118ml

Kod towaru: Microbe GC 118
EAN: 097121205285

Preparat oparty na mikrobach, które w naturalny sposób usuwają zanieczyszczenia i odpady zgromadzone w żwirze. Niezwykle łatwy i wygodny w użyciu.

28,60 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Rewolucyjny preparat na bazie szczepów bakterii oraz substancji organicznych, pozwalający na bezinwacyjne oczyszczanie dna zbiornika ze szkodliwych zanieczyszczeń, odchodów oraz ulegających degradacji związków organicznych. Ogromną zaletą tego produktu jest fakt, iż działa w zgodzie z biologią akwarium. Wykorzystując odpowiednio dobrane mikroby, przyspiesza rozwój, tak ważnych mikroorganizmów oraz w naturalny sposób eliminuje szkodliwe osady materii organicznej. Dzięki temu możemy uchronić nasz zbiornik przed szkodliwymi gazami oraz związkami chemicznymi oraz swtorzyć lepsze warunki do życia zwierząt oraz wzrostu roślin. GRAVEL & SUBSTRATE CLEANER oprócz aktywnego oczyszczania dna zbiornika z mułu i innych osadów pozwala na utrzymywanie wody w akwarium w czystości nie dopuszczając do przedostawania się toksycznych gazów i substancji rozkładu organicznego, przez co dłużej możemy cieszyć się klarowną i przejrzystą wodą w akwarium.


Dawkowanie:
- do oczyszczenia podłoża z dużą ilością mułu należy stosować 10ml na 40l wody raz na tydzień - stosować do uzyskania zadowalającego efektu
- zapobiegawczo: aby utrzymać podłoże w czystości należy stosować 5ml na 40l wody raz w miesiącu

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.