Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Kruger Meier Como Aquarium 7l - akwarium zestaw biały

Kod towaru: KRUGER MEIER AKWARIUM COMO R230 WHITE
EAN: 5905280163009

Kruger Meier Como Aquarium 7l - akwarium zestaw biały

Kod towaru: KRUGER MEIER AKWARIUM COMO R230 WHITE
EAN: 5905280163009

Proste w obsłudze i kompletne akwarium dla ryb i krewetek. Doskonale sprawdzi się jako pierwsze akwarium dla dziecka, do wystroju biura, poczekalni itp. Estetycznie wykonane, pasuje do każdego, a zwłaszcza nowoczesnego wystroju wnętrza. Różnokolorowe światło LED doda kolorów rybom i roślinom, a także dostarczy pełnej palety barw dla roślin.

149,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- małe akwarium
- kompletny zestaw
- łatwe w obsłudze

Akwarium Cona:

To kompletny zestaw akwarystyczny. Nie wymaga zakupu dodatkowych akcesoriów. Prosta konstrukcja umożliwia łatwą obsługę akwarium. Dlatego, akwarium jest idealne dla osób nie mających doświadczenia w akwarystyce. Nowoczesny i estetyczny wygląd akwarium wpasuje się w każdy typ wystroju wnętrza. 

Co jest w zestawie?
- akwarium na podstawce
- filtr z włókniną filtracyjną, napowietrzaniem wody, deszczownicą i sitkiem na wlocie.
- pokrywa z kolorowym światłem LED i włącznikiem

- oświetlenie LED
Za oświetlenie odpowiada świetlówka LED o mocy 3,5W i różnych kolorach światła (biały, zielony, czerwony i niebieski) Wysoka moc umożliwia hodowlę nawet najbardziej wymagających roślin. Dodatkowo, skala barw emitowana przez panel jest sprzyjająca fotosyntezie roślin oraz nadaje żywych intensywnych barw roślinom i rybom oraz wzbudza refleksy świetlne na popularnych rybach neonkach.

Włącznik światła i sterowanie kolorami:
Do dyspozycji masz 3 konfiguracje kolorów światła. 1) Full opcja, czyli wszystkie diody jednocześnie. 2) tylko białe i niebieskie. 3) mix kolorowych bez białego.

- pokrywa
Jest uchylana przy pomocy mocnych zawiasów. Posiada odpowiednią wentylację oraz przepusty na dodatkowe kable. Doskonale chroni ryby przez opuszczeniem akwarium oraz zabezpiecza przed włożeniem do akwarium przypadkowych rzeczy oraz chroni przed kotami. 

- akwarium
Wykonane z szkła o wysokiej przejrzystości. Ścianki szkła są grube, a dodatkowo wzmacniane szkło uniemożliwia przypadkowe stłuczenie akwarium. Ścianki są gięte na krawędziach, a nie klejone co znacząco podnosi estetykę i jakość wykonania. 

- filtr
Komora filtracyjna znajduje się tuż pod pokrywą. Dlatego zawsze masz łatwy dostęp do włókniny filtracyjnej i możesz ją łatwo i szybko wypłukać w razie silnego zabrudzenia. To takie łatwe, że dziecko sobie da z tym radę. 
Pompa wody będzie się znajdować wewnątrz akwarium. Wyposażona jest w dodatkowe natlenianie, sitko zamieszczone na wlocie, aby nie zasysać ryb oraz w deszczownicę, która równomiernie rozprowadza brudną wodę w komorze filtracyjnej dla najlepszego czyszczenia wody. 

- podstawka
Umożliwia położenie akwarium w każdym miejscu. Nie potrzebna jest standardowa i brzydka mata pod akwarium.

Parametry i dane techniczne:
- pojemność: 7l
- pobór mocy pompy: 4W
- pobór mocy LED: 3.5W
- wymiary całości: 23 x 15,5 x 25cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.