Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Zestaw filtracyjny do oczka wodnego

Zestaw filtracyjny do oczka wodnego

Zestaw filtracji PRO ECO do 10000l

Zestaw posiada wszystkie elementy potrzebne do skutecznej filtracji wody o objętości 10000. Poszczególne elementy są do siebie dobrane wydajnością oraz są dopasowane do potrzeb stawu o podanej objętości. Zestaw oparty jest na sprawdzonej sztuce filtracji wody a jego części składowe są wysokiej jakości produktami. Całość zajmuje nie wiele miejsca i jest łatwa w montażu.

Cena
879,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

SUNSUN / GRECH Multi-Lake Filter Fountain UVC - filtr wody z UV i fontanna...

Urządzenie "wszystko w jednym". Fontanna, sterylizator UVC, filtr chemiczny, biologiczny i mechaniczny wody, a do tego fontanna i jeszcze możesz, lecz nie musisz, zasilić np: mały wodospad za pomocą tego urządzenia jednocześnie. W zestawie znajdziemy między innymi różne końcówki wylotowe fontanny - dla różnych efektów wodnych, trójnik z regulacja przepływu na wodospad, złączki na węże itp. Sercem urządzenia jest niezawodna pompa wody Sunsun o wydajności 1000l/h.

Cena
309,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

LUX ECO 9000 - zestaw filtracji przelewowej

Zestaw posiada wszystkie elementy potrzebne do skutecznej filtracji wody o objętości 10000l. Poszczególne elementy są do siebie dobrane wydajnością oraz są dopasowane do potrzeb stawu o podanej objętości. Zestaw oparty jest na sprawdzonej sztuce filtracji wody a jego części składowe są wysokiej jakości produktami. Całość zajmuje nie wiele miejsca i jest łatwa w montażu.

Cena
0,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę