Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Kamienie do akwarium

Kamienie do akwarium

To, w jaki sposób dobierzemy dodatki do akwarium, może stanowić o niepowtarzalnym wyglądzie i stylu naszego zbiornika. Wybór dekoracji do akwarium to nasza indywidualna kwestia - część osób ceni w 100% naturalne ozdoby takie jak korzenie czy kamienie ozdobne do akwarium, część lubi odwzorowywać morski klimat za pomocą figurek z wizerunkami statków czy zaginionych skarbów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć sztuczne ozdoby z naturalnymi lub co jakiś czas zmieniać aranżacje akwarium. Aquario.pl to miejsce stworzone z myślą o pasjonatach akwarystyki i tworzenia kreatywnych, klimatycznych zbiorników. Wyjątkowe odwzorowanie morskiej przestrzeni daje użycie skały do akwarium lub ozdobnych kamieni.

Kamienie Dragon Stone

Kamienie o unikalnej i ciekawej strukturze. Najczęściej wykorzystywane w akwariach w stylu nature i hardscape, w terrariach o każdym charakterze oraz w popularnym lesie w słoiku.

Cena
17,99 zł

Eco Plant Angel Stones 1kg - białe kamienie otoczak 10-40mm

Naturalny kamień akwarystyczny. Idealny jako podłoże lub dekoracja akwarium. Kamienie akwarystyczne marki ECO PLANT. Nie pochodzi z składu budowlanego jak inne otoczaki polecane w aukcjach. Antyglonowy. Do akwarium roślinnego i malawi.

Cena
6,99 zł

Kamienie Grey Mountain Stone / Szara skała górska

Kamienie Grey Mountain Stone posiadają wyjątkową strukturę. Za ich pomocą możemy stworzyć oryginalne aranżacje w każdym, imitując wygląd skał górskich. Idealnie sprawdzi się także w każdym wybiegu ze względu na naturalny kształt i neutralny kolor.

Cena
17,99 zł
  • Wyprzedaż!

Scarpe Duo Stone 1kg - kamienie akwarystyczne

Kamienie akwarystyczne o wyjątkowej charakterystyce - zewnętrzna powierzchnia wygląda jakby tworzyły go setki małych płaskich kamieni. Wewnątrz natomiast są krwisto czerwone. Nie zmieniają parametrów wody i nie rozpuszczają się. Już niewielki kamień poprzez liczne pofałdowania zmieni oblicze każdego akwarium, dodając szczegółów i optycznie zwiększając zbiornik. 

Cena
24,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Co ciekawe, kamienie w akwarium nie pełnią jedynie funkcji dekoracyjnej. Niewiele osób wie, że dla wielu gatunków ryb, zaaranżowana w kamienie przestrzeń to miejsce składania ikry, sprzyjające także rozmnażaniu. Część z gatunków doceni je także w celu kryjówki przed bardziej agresywnymi rybkami. Bez względu na rolę, którą w wodnym życiu ryb odgrywają kamienie do akwarium, zawsze są to elementy wystroju, które pozytywnie wpływają na ich poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie. Nie inaczej jest w przypadku mieszkańców terrarium, które uwielbiają chować się w skale, która może także służyć im jako miska na jedzenie.  Ponieważ kamienie i skały, które dostępne są w sklepie Aquario.pl to w 100% naturalne okazy, trudno o dokładne odwzorowanie tego samego modelu. Każdy kamień jest unikatowy, co daje nieograniczone możliwości zmian aranżacji akwarium i terrarium. Pod wodą, warto zwrócić uwagę, czy kamienie i skały nie wpłyną na zmianę parametrów wody. Niektóre kamienie są w stanie zmienić PH oraz twardość wody, stąd tak ważne jest, aby przy ich zakupie upewnić się, czy możemy je zastosować w naszym zbiorniku. Aby mieć pewność, że akwarium z kamieniami nie zaszkodzi naszej wodzie, warto przed zakupem zapytać ekspertów z Aquario.pl.