Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Nawóz do roślin wodnych

Nawóz do roślin wodnych

To, jaki nawóz do roślin wodnych zastosujesz, ma duży wpływ na ich wygląd i kondycję. Warto więc korzystać wyłącznie z przebadanych produktów o potwierdzonej skuteczności i bezpiecznym składzie. Właśnie takie produkty przygotowaliśmy dla klientów naszego sklepu internetowego Aquario.

Filtrowanie

Florwix - 5 kulek

Specjalistyczny, łatwy w użyciu nawóz do roślin wodnych zawierający wyciąg z gąsienic kalifornijsckich, związki humusu oraz pierwiastki: Fe,Zn, Mg, Mn i K w jedynej przyswajalnej formie dla roślin.

Cena
11,00 zł

Hydroidea PondFerr 500ml - nawóz dla roślin wodnych

Nawóz do roślin wodnych z żelazem stwarzający korzystne warunki dla rozwoju roślin, ryb, a także bakterii filtracyjnych w oczkach wodnych i stawach. Dostarcza niezbędnych do życia biopierwiastków w postaci łatwo przyswajalnych związków. Nie zawiera fosforu i azotu, dzięki czemu nie powoduje inwazji glonów.

Cena
119,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Co zyskasz, stosując nawóz do roślin w oczku wodnym?

Specjalistyczny nawóz do roślin w oczku wodnym pozwoli Ci na wyhodowanie pięknych i zdrowych okazów. Co więcej, prezentowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla zbiornika. Nie wpłyną one na klarowność wody ani nie zaszkodzą rybom. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej formule. Żaden nasz nawóz do roślin wodnych nie zawiera fosforu ani azotu. Jego skład jest organiczny, co czyni go przyjaznym dla środowiska. Stosując nawóz do roślin w oczku wodnym marek, z którymi współpracujemy, jak na przykład Hydroidea, w najlepszy sposób zatroszczysz się o wszystkie organizmy w zbiorniku. Rośliny nie będą narażane na żółknięcie, obumieranie, słabe kwitnienie czy blaknięcie kolorów. Będą za to odżywione i atrakcyjne a cały zbiornik zadbany.

Na co zwrócić uwagę, wybierając nawóz do roślin wodnych?

Nawóz do roślin wodnych może przybrać postać płynu lub kulek, które rozpuszczają się w wodzie, uwalniając związki odżywcze. Forma kulek to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla roślin korzeniowych, ponieważ preparat odżywia korzenie bezpośrednio. Płyn z kolei najlepiej sprawdzi się jako nawóz do lilii wodnych i innych gatunków roślin pływających. Pamiętaj jednak, aby w danych zbiornikach korzystać wyłączenie z dedykowanego nawozu do roślin, ponieważ wtedy przyniesie on zamierzone efekty. W ten sposób utrzymasz oczko wodne w czystości, zapewnisz wodzie klarowność, a roślinom bezpieczeństwo. Wypróbuj propozycje preparatów tego typu dostępne na naszej stronie internetowej.