Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Skimmery do oczka wodnego

Skimmery do oczka wodnego

Skimmer do oczka wodnego sprawi, ze tafla wody w Twoim zbiorniku będzie nieskazitelnie czysta. Aby jednak odpowiednio wykonał on swoje zadanie, powinien zostać starannie dobrany. Wiele ciekawych wariantów tego urządzenia znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.

Jecod SK-30

Pływający skimmer SK-30 z wbudowaną pompą znacznie ułatwia utrzymanie oczka wodnego w czystości. Urządzenie to przeznaczone jest do zbierania nieczystości typu liście czy igliwie z powierzchni oczka wodnego a pojemniejszy kosz pozwala na zebranie większej ilości zanieczyszczeń bez konieczności jego opróżniania.

Cena
234,99 zł

Jecod SK-50 - skimmer do oczka wodnego

Filtr powierzchniowy - skimmer SK-50 znacznie ułatwia utrzymanie oczka wodnego w czystości. Urządzenie to przeznaczone jest do zbierania nieczystości typu liście czy igliwie z powierzchni oczka wodnego. Bardzo pojemny kosz na nieczystości posiada siatkę oraz gąbkę filtrującą. Dodatkowo, filtr zapobiega zamarzaniu wody w okresie zimowym.

Cena
257,99 zł

SUNSUN / GRECH SkimmerFountain 2in1 - filtr powierzchniowy z fontanną

Pływający filtr powierzchniowy z gąbką i zestawem fontannowym w jednym. Tym prostym urządzeniem nie tylko pozbędziesz się zanieczyszczeń unoszących się na powierzchni wody, ale również napowietrzysz oczko wodne i dodasz mu uroku dzięki przewspaniałej fontannie z różnymi końcówkami wylotowymi. 

Cena
339,98 zł

Oase Biosys Skimmer Plus - filtr powierzchniowy

Filtr powierzchniowy przeznaczony jest do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które unoszą się na powierzchni wody. Instalacja na brzegu stawu, to szybki i łatwy dostęp do urządzenia.

Cena
1 195,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase SwimSkim 25

Pływający skimmer i napowietrzacz do oczka wodnego o powierzchni 25m2. Doskonale czyści powierzchnie wody i dostarcza niezbędny tlen. Łatwe czyszczenie i autoregulacja głębokości zanurzenia. 

Cena
699,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase SwimSkim 50

Pływający skimmer i napowietrzacz do oczka wodnego o powierzchni 50m2. Doskonale czyści powierzchnie wody i dostarcza niezbędny tlen. Łatwe czyszczenie i autoregulacja głębokości zanurzenia. 

Cena
1 449,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Skuteczny i wygodny skimmer do oczka

Jeżeli męczy Cię codzienne wyławianie liści i innych zanieczyszczeń z powierzchni wody, a zależy Ci na estetycznym wyglądzie zbiornika, z pewnością docenisz możliwości, jakie oferuje skimmer. Oczko wodne dzięki niemu będzie starannie oczyszczone. Dodatkowo sprawi, że woda będzie doskonale napowietrzona, co wpłynie pozytywnie na rozwój ryb i roślin żyjących w oczku. Pływający skimmer do oczka wodnego zbiera wszystko to, co gromadzi się na tafli wody. Następnie bez trudu możesz usunąć zanieczyszczenia z urządzenia i cieszyć się pięknym, czystym oczkiem. Jego wysoka skuteczność jest możliwa dzięki starannemu wykonaniu. Skimmery, które oferujemy w naszym sklepie, pochodzą od renomowanych producentów, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów wykonania. Są to między innymi produkty firm BOYU, Jecod i OASE.  Są nie tylko wygodne w użyciu, ale również bardzo estetyczne, co dodatkowo pozytywnie wpływa na komfort korzystania z nich.

Jak wybrać filtr powierzchniowy do oczka, aby spełnił swoje zadanie?

Skimmer do oczka wodnego warto przede wszystkim przystosować do wymiarów zbiornika. Niewielkie oczko ma inne potrzeby niż większy staw, dlatego wydajność urządzenia powinna zostać dopasowana do ilości wody, która się w nim znajduje. Nie każdy filtr może zanurzyć się tak głęboko, by oczyścić duży zbiornik. Skimmer do oczka wodnego może mieć także inną pojemność w zależności od tego, który model wybierzesz. Wpływa to na częstotliwość jego czyszczenia. Istotnym kryterium wyboru jest także długość kabla zasilającego, od której uzależniony jest zasięg filtra. Wszystkie te informacje znajdziesz w opisach poszczególnych urządzeń na naszej stronie. Z pewnością ułatwi Ci to zakupy, a skimmer do oczka wodnego sprawdzi się niezawodnie w Twoim oczku.