Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Filtry ciśnieniowe do oczka wodnego

Filtry ciśnieniowe do oczka wodnego

Przejrzysta woda jest wizytówką każdego zbiornika, dlatego niezbędnym dodatkiem jest filtr ciśnieniowy do oczka wodnego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii pomoże Ci on pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, które mogą się w nim gromadzić. Wysokiej jakości filtry ciśnieniowe do oczek wodnych prezentujemy na naszej stronie internetowej Aquario.

Filtrowanie

Aqua Nova NPF-10 - filtr ciśnieniowy do oczka wodnego

Wyobraź sobie oczko wodne o krystalicznie czystej wodzie, które przyciąga wzrok sąsiadów i dodaje uroku Twojemu ogrodowi. Takie marzenie jest możliwe do zrealizowania dzięki Aqua Nova NPF-10 – innowacyjnemu, wydajnemu i niezwykle prostemu w obsłudze filtrowi ciśnieniowemu, stworzonemu z myślą o Twoich potrzebach.

Cena
354,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Aqua Nova NPF-20 - filtr ciśnieniowy do oczka wodnego

Wyobraź sobie oczko wodne o krystalicznie czystej wodzie, które przyciąga wzrok sąsiadów i dodaje uroku Twojemu ogrodowi. Takie marzenie jest możliwe do zrealizowania dzięki Aqua Nova NPF-20 – innowacyjnemu, wydajnemu i niezwykle prostemu w obsłudze filtrowi ciśnieniowemu, stworzonemu z myślą o Twoich potrzebach.

Cena
571,89 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Aqua Nova NBPF-12000 filtr ciśnieniowy do oczka wodnego

Aqua Nova NBPF-12000 to zaawansowany filtr ciśnieniowy do oczka wodnego, który łączy w sobie wydajność, niezawodność i łatwość obsługi. Stworzony z myślą o pasjonatach ogrodów wodnych, filtr ten zapewni krystalicznie czystą wodę w oczku wodnym, tworząc zdrowe środowisko dla ryb i roślin.

Cena
726,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Aqua Nova NBPF-6000 filtr ciśnieniowy do oczka wodnego

Aqua Nova NBPF-6000 to zaawansowany filtr ciśnieniowy do oczka wodnego, który łączy w sobie wydajność, niezawodność i łatwość obsługi. Stworzony z myślą o pasjonatach ogrodów wodnych, filtr ten zapewni krystalicznie czystą wodę w oczku wodnym, tworząc zdrowe środowisko dla ryb i roślin.

Cena
496,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Dlaczego warto zdecydować się na filtr ciśnieniowy do oczka wodnego?

Filtr ciśnieniowy do oczka wodnego jest niezwykle prosty w obsłudze, wydajny oraz niezawodny. Bez trudu umieścisz go tuż obok zbiornika wodnego lub częściowo zakopiesz. Dzięki temu nie będzie rzucać się w oczy. Nasze filtry ciśnieniowe do oczek to starannie wykonane urządzenia, które dodatkowo zostały wyposażone w mechanizm samoczyszczący. Znacznie usprawnia to ich użytkowanie i odpowiednio wpływa na jego komfort. Ważną zaletą są również króćce w kilku rozmiarach. Sprawia to, że każdy nasz filtr ciśnieniowy do oczka wodnego może zostać podpięty do węży o różnych średnicach.

Czym się kierować, wybierając filtr ciśnieniowy do oczka?

Podstawowym kryterium, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupów, jest rozmiar zbiornika. Filtr ciśnieniowy do oczka wodnego zazwyczaj jest w stanie oczyścić tylko określoną ilość wody, która podana jest na opakowaniu. Dobrym wyborem będzie również filtr do oczka wodnego z lampą UVC. Dzięki niej możliwe będzie nie tylko czyszczenie mechaniczne i biologiczne, ale również sterylizacja, która polega na usuwaniu pasożytów, glonów i  patogenów chorobotwórczych. W sterylizację wyposażony jest każdy nasz filtr ciśnieniowy do oczka wodnego. Opinie wielu zadowolonych klientów najlepiej świadczą o jego skuteczności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.