Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Żywy piasek koralowy

Żywy piasek koralowy

Żywy piasek to najchętniej wybierany przez akwarystów rodzaj podłoża. Ma on naprawdę wiele zalet i pozytywnie wpływa na zdrowie i komfort ryb. Dostępny jest on na naszej stronie internetowej Aquario.pl.

Filtrowanie

Aquaforest Bio Sand 7.5kg

Naturalny biały piasek pozyskany z najwyższej jakości złóż. Jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń, a ze względu na zawartość węglanu wapnia stabilizuje odczyn wody. Dzięki najnowszej technologii zastosowanie AF Bio Sand znacznie przyspiesza proces dojrzewania akwarium i pozwala na szybsze zasiedlenie go.

Cena
86,99 zł

Kratka rastrowa 60x60cm

Kratka rastrowa idealna pod skałe w celu równomiernego rozłożenia ciężaru.

Cena
89,99 zł

Bio-Active Black Beach 4,5kg

Żywy Piasek Bio-Active Live Black Beach 4,5kg jest to piasek zawierający morskie bakterie dla szybszego ustabilizowania zbiornika. Pomaga usuwać azotany, azotyny i amoniak przywracając naturalny balans akwarium. Każdy kilogram tego żywego piasku zawiera ponad 22 miliony heterotroficznych bakterii. Barwa czarna.

Cena
69,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Żywy piasek do akwarium morskiego — najważniejsze zalety

Żywy piasek do akwarium morskiego swoją nazwę zawdzięcza mikroorganizmom, które zamieszkują tego typu podłoże. Są one charakterystyczne do wody słonowodnej, dzięki czemu odwzorowanie naturalnego środowiska ryb i roślin morskim jest o wiele łatwiejsze. Morskie bakterie, które posiada żywy piasek, pochłaniają azotany, azotyny i amoniak. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie równowagi biologicznej w zbiorniku i ochrona jego mieszkańców przed zanieczyszczeniami i chorobami, które mogłyby wywołać te szkodliwe związki chemiczne. Co więcej, utrzymuje on odpowiednie pH w wodzie i nasyca ją niezbędnymi elementami nieorganicznymi. Są to przede wszystkim stront, kobalt, cynk i molibden.  To nie wszystkie zalety, jakimi wyróżnia się żywy piasek. Akwarium morskie dzięki niemu zyskuje również walory estetyczne. Na naszej stronie internetowej Aquario.pl znajdziesz podłoże w różnych kolorach: różowym, czarnym i białym. Pozwoli Ci to dopasować jego wygląd do stylu akwarium.

Dlaczego warto wybrać żywy piasek z Aquario.pl?

W ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.pl przygotowaliśmy wyłącznie najwyższej klasy produkty. Również żywy piasek do akwarium morskiego został starannie wyselekcjonowany tak, aby zapewnić naszym klientom sprawdzone i bezpieczne podłoże. Proponujemy żywy piasek w różnych kolorach oraz w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności: 4,5, 7,5 oraz 9 kg. Dzięki temu z łatwością wybierzesz ilość produktu dopasowaną do wielkości akwarium. Wszystkie nasze podłoża pochodzą od sprawdzonych producentów akcesoriów akwarystycznych, takich jak na przykład Aquaforest. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz wyłącznie najlepsze produkty.

Żywy piasek jest dużym ułatwieniem w pielęgnacji akwarium. Jeżeli chcesz samodzielnie przekonać się o jego zaletach i zapewnić swoim rybom i roślinom słonowodnym najlepsze warunki do życia, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.