Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Klej do korali

Klej do korali

Aranżacja akwarium morskiego daje wiele możliwości, aby stworzyć wyjątkowy podwodny świat, jak najlepiej odwzorowujący klimat morza. Na dnie każdego akwarium słonowodnego możemy umieścić unikalne skały, a nawet koralowce, które będą tworzyły niesamowity wodny krajobraz. Aby koralowe elementy nie odrywały się od podłoża, konieczne będzie zastosowanie kleju do korali.

Filtrowanie

Aquaforest AFix Glue 110g (klej do korali)

Specjalna plastyczna masa dwuskładnikowa do łączenia małych kawałków skał oraz przytwierdzania koralowców twardych do skały. Nie powoduje zanieczyszczeń wody oraz nie jest toksyczna dla zwierząt rafowych.

Cena
61,00 zł

Aquaforest Gel Fix

AF Gel Fix to szybkowiążący żel zaprojektowany do ekspresowego oraz trwałego klejenia koralowców, w szczególności ich szczepek. AF Gel Fix jest dedykowany do precyzyjnego klejenia niewielkich elementów, a jego gęsta konsystencja zapewnia łatwe przyklejanie szczepek do podstawek lub skał.

Cena
69,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Aquaforest Poly Glue 250ml

Polimerowy klej do klejenia koralowców to doskonała alternatywa dla klejów dwuskładnikowych. Bardzo szybko wiąże tworząc mocną spoinę. Dzięki postaci granulatu bardzo łatwo jest odmierzyć potrzebną ilość kleju. Granulki pod wpływem wysokiej temperatury miękną tworząc zwartą masę, a po uformowaniu, w temperaturze pokojowej masa twardnieje.

Cena
59,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Aquaforest Stone Fix 1,5kg (klej do skał)

Szybko wiążący klej na bazie cementu przeznaczony do łączenia ze sobą dużych elementów skały żywej oraz ceramicznej. Nie posiada związków toksycznych przez co jest całkowicie bezpieczny dla ryb oraz bezkręgowców.
 

Cena
59,99 zł

Seachem Reef Glue 20g

Reef Glue – wysokiej jakości klej cyjanoakrylowy w żelu, przeznaczony do montażu i klejenia rafy koralowej, korzeni, szczepek oraz skał. Wiąże w zaledwie kilka sekund. Może być używany do aquascapingu zarówno w akwariach słodkowodnych i w morskich, oraz do naprawy tworzyw sztucznych np. rurek PCV. 

Cena
61,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

W Aquario.pl oprócz całego asortymentu do stworzenia morskiego akwarium dostępne są także specjalistyczne masy, żele oraz kleje do wykonywania aranżacji z korali.

Klej do korali dobrej jakości jest nie tylko wytrzymały, ale przede wszystkim nie uszkadza delikatnej struktury koralowców, a także jest w 100% bezpieczny dla żywych mieszkańców akwarium morskiego. Ważne, aby szczątki kleju nie powodowały zanieczyszczeń w wodzie, a także w żaden sposób nie oddziaływały na faunę i florę zamieszkującą akwarium.

Kleje akwarystyczne dostępne w naszym sklepie szybko wiążą się, tworząc wytrzymałą spoinę i przyśpieszając pracę. Często wystarczy, że poczekasz jedynie 10 sekund i elementy korali będą już starannie przyklejone. Wybierając produkt do klejenia koralowców, możesz zdecydować się na klej w formie cementu lub żelu, a użycie go będzie możliwe także w przypadku uszkodzeń także elementów sztucznych, np. rurek PCV. Zachęcamy do wyboru produktów akwarystycznych, które są uniwersalne i możliwe do użycia także w przypadku innych czynności, które wykonuje akwarysta.