Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Świetlówki T5 do akwarium morskiego

Świetlówki T5 do akwarium morskiego

W naszym sklepie dla pasjonatów akwarystyki - Aquario.pl znajdziecie dobrej jakości świetlówki T5 do akwarium morskiego, które w znaczący sposób zwiększają żywe kolory u ryb i korali, tworząc dużo bardziej efektowny zbiornik.

Filtrowanie

24W Świetlówka T5 Giesemann Actinic Blue 55cm

Giesemann Actinic Blue emituje prawie wyłącznie światło niebieskie o długości fal od 400 - 510 nm, z maksimum przy 420 nm. Długości fal ta zwiększa rozwój wielu gatunków koralowców w akwarium, zapewniając tym samym optymalne warunki oświetleniowe.

Cena
69,50 zł

W oczekiwaniu na dostawę

80W Świetlówka T5 Giesemann Super Purple 145cm

Super Purple jest następcą modelu Aqua Pink. To wysokiej klasy świetlówka T5, z bardzo silnym i stabilnym spektrum dającym wspaniałe efekty kolorystyczne i duży przyrost koralowców. Giesemann Super Purple to wysokiej jakości źródło światła z charakterystycznym fioletowym widmem.

Cena
104,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Jednym z najważniejszych zadań każdego akwarysty jest jak najlepsze odwzorowanie warunków panujących w naturalnym środowisku. W przypadku akwarium morskiego, duże znaczenie ma oświetlenie, które nie tylko poprawia jakość widzenia życia ryb i koralowców, ale także pozytywnie wpływa na ich rozwój.

Bogactwo kolorów oraz ich intensywność to główny powód hodowli korali, które są prawdziwą ozdobą akwarium morskiego. Aby wydobyć z nich to co najlepsze, warto zastosować wysokiej jakości świetlówki T5, które charakteryzują się niskim zużyciem energii i ciekawym spektrum oświetlenia. Kolory od białego po intensywny niebieski dają najbardziej pożądany efekt, dlatego tego typu oświetlenie dostępne jest w naszym asortymencie.