Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Węgiel aktywny do filtra w akwarium

Węgiel aktywny do filtra w akwarium

Utrzymanie w zbiorniku krystalicznie czystej wody bez brzydkich zapachów będzie możliwe, jeżeli zastosujesz węgiel aktywny do akwarium. Zaabsorbuje on wszystkie zanieczyszczenia i zapewni rybom i roślinom odpowiednie warunki do życia. Jego różne warianty znajdziesz na stronie internetowej Aquario.pl.

JBL FilterBag Fine - torebka na złoże filtracyjne 2 sztuki

Woreczki na media filtracyjne sypkie to znaczne ułatwienie w zachowaniu czystości filtra, a tym samym dbaniu o dobrą jakość wody akwariowej. Opakowanie JBL FilterBag zawiera 2 woreczki z opaską zaciskową wielokrotnego użytku. Woreczki o dużej pojemności (do 1500ml) posiadają mikro oczka (0,5mm) i doskonały przepływ wody.

Cena
20,49 zł

Seachem Matrix Carbon 250ml - węgiel aktywowany

Matrix Carbon jest unikalnym rodzajem węgla aktywowanego w formie kulistych, niezbrylających się granulek. Nie utrudnia przepływu wody, a dzięki porowatej strukturze zapewnia wysoki poziom jej oczyszczania.

Cena
63,98 zł

Seachem Matrix Carbon 4l - węgiel aktywowany

Matrix Carbon jest unikalnym rodzajem węgla aktywowanego w formie kulistych, niezbrylających się granulek. Nie utrudnia przepływu wody, a dzięki porowatej strukturze zapewnia wysoki poziom jej oczyszczania.

Cena
684,50 zł

Neo Bag Carbon - 8 wkładów węgiel aktywny i organiczny

Saszetki w wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym, zawierającym m.in węgiel aktywny, węgiel organiczny i wkład czyszczący. Węgiel aktywny zawarty w tym preparacie jest jednym z najlepszych na rynku. Wkład umieść w filtrze lub bezpośrednio w akwarium przy wylocie filtra. W opakowaniu znajduje się 8 saszetek.

Cena
17,99 zł

Neo Bag Plus - 8 wkładów obniżanie pH i GH wody

Saszetki w wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym obniżającym GH i pH wody. Idealny dla akwariów roślinnych, dla większości ryb, w tym dla pielęgnic i paletek. Utrzymanie pH na poziomie 6.5 czy 6.8 nie będzie problemem. Wkład umieść w filtrze lub bezpośrednio w akwarium przy wylocie filtra.

Cena
17,99 zł

Neo Bag Zeolite - 8 wkładów zeolit i węgiel organiczny

Saszetki w wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym obniżającym stężenie amoniaku i amonu, a dodatkowo usuwa metale ciężkie takie jak ołów, cynk miedź i inne które wlewamy wraz z kranówką. Opakowanie to 8 saszetek. 1 saszetka na 60l wody w akwarium. Można regenerować. Wkład włóż do filtra lub umieść bezpośrednio w akwarium przy wylocie filtra.

Cena
17,99 zł

Seachem PhosGuard 250ml

PhosGuard 250ml jest zalecany do usuwania fosforanów i krzemianów ze zbiorników morskich oraz słodkowodnych (odradzamy stosowania w akwariach słodkowodnych buforowanych związkami fosforu).

Cena
55,49 zł

Seachem PhosGuard 500ml

PhosGuard 500ml jest zalecany do usuwania fosforanów i krzemianów ze zbiorników morskich oraz słodkowodnych (odradzamy stosowania w akwariach słodkowodnych buforowanych związkami fosforu).

Cena
88,49 zł

Zoolek Filtrax C 250g

Filtrax to seria wkąłdów filtracyjnych fimry Zoolek przeznaczonych do szybkiego i skutecznego usuwanie problemów z paramtrami oraz jakościa wody. Filtrax C to wkład mający za zadanie oczyścić wodę zbiornika z zanieczyszczeń takich jak: pestycydy, barwniki, toksyny, detergenty czy chlor i jod. Jego stosowanie jest szczególnie zalecane po zakończeniu kuracji leczniczych w akwarium.

Cena
31,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

JBL Nitratex Ultra Pad CP

Zestaw z wkładem z pianki i pochłaniaczem azotanów do CristalProfi e. Wkłady pasują do serii filtrów JBL CristalProfi e1500, 1501, 1901.

Cena
43,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Juwel BioCarb M - węglowa gąbka

Gąbki węglowe JUWEL pochłaniają zapachy, zmętnienie i toksyczne związki w akwarium i zapewniają krystalicznie czystą wodę. Zastosowanie węgla aktywnego w postaci gąbki zapewnia równomierny przepływ przez medium filtracyjne i zapewnia wyjątkowo dużą, a tym samym efektywną filtrację. 

Cena
22,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Juwel Carbax M - węgiel aktywny

Medium filtracyjne Carbax wyznacza nowe standardy w filtracji akwariowej za pomocą węgla aktywnego. Carbax to wysoce skuteczny, ziarnisty węgiel aktywny na bazie węgla kamiennego, który został specjalnie opracowany do czyszczenia wody. 

Cena
47,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Neo Bag Minus - 8 wkładów redukcja NO2, NO3 i PO4

Saszetki w wkładem filtracyjnym biologicznym i chemicznym obniżającym stężenie NO3, NO2 i PO4 ujemnie naładowanych. To ważne aby działać odpowiedni wkładem na dodatnio lub ujemnie naładowane cząsteczki. Bez tego nawet najdroższy preparat nie radzi sobie z redukcją tych związków. Wiedziałeś o tym? Saszetkę ta umieść w filtrze lub w wodzie przy wylocie filtra. Można regenerować wkład. Jedna saszetka na 60l wody.

Cena
19,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5000ml - węgiel aktywny

Orca LAB Diamond Carbon Ultra to najwyższej jakości węgiel aktywowany stworzony z myślą o akwarystyce. Swoją wysoką skuteczność zawdzięcza on specjalnej mieszance składników, dzięki czemu cechuje się on znacznie zróźnicowaną porowatością. Odpowiedni rozmiar granulek zwiększa ich powierzchnię filtracyjną. Całość przekłada się na dużo lepszą i szybszą absorbcję szkodliwych toksyn z wody zbiornika.

Cena
99,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Dlaczego warto umieścić węgiel aktywny w akwarium?

Pozbycie się resztek pokarmu, pozostałości roślin i innych zanieczyszczeń może być bardzo proste, gdy zastosowany zostanie węgiel aktywny. Akwarium dzięki niemu jest o wiele czystsze, a woda w nim przejrzysta. W naszej ofercie znajdziesz zarówno węgiel aktywny do filtra, jak i czysty aktywny węgiel do akwarium, czy specjalne gąbki węglowe. Wszystkie produkty, które dostępne są na stronie Aquario.pl pochodzą od sprawdzonych firm, specjalizujących się w akcesoriach akwarystycznych. Są to między innymi JBL, Aquael, Juvel, Seachem czy Resun. Każdy z nich reprezentuje najwyższe standardy oraz ma również swoje specyficzne cechy. W zależności od metrażu zbiornika i gatunku ryb i roślin, które się w nim znajdują, swoją rolę najlepiej odegra inny węgiel aktywowany do akwarium. Warto mieć to na uwadze, dokonując zakupów.

Czym charakteryzuje się węgiel aktywny do filtra w akwarium?

Filtracja przez węgiel aktywny w akwarium jest najprostszym sposobem na zachowanie czystości. W tej roli niezastąpiony jest węgiel aktywny do filtra. Akwarium dzięki niemu jest wolne od fosforanów, produktów przemiany materii i glonów, a co za tym idzie, również od nieprzyjemnych zapachów. Warto dodatkowo podkreślić to, jak łatwo czyści się i wymienia tego typu węgiel do filtra. Akwarium, w którym zostanie on założony, umyjesz szybko i dokładnie.

Węgiel aktywny do akwarium jest niezawodnym sposobem na zachowanie czystej wody i uniknięcie brzydkich zapachów. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów tego produktu, które łatwo umieścisz w akwarium. Węgiel aktywny zakupiony na Aquario.pl znacznie ułatwi Ci codzienną pielęgnację ryb.