Ryby

Ryby

Amblygobius hectori

Spokojna i towarzyska ryba, czasami zdarza się jej przesiewać piasek i skubać glony nitkowate - nie jest to jednak regułą. 

Cena
79,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Amphiprion frenatus

Prosty w hodowli błazenek, ma charakterystyczny tylko jeden pasek przechodzący tuż nad okiem. 

Cena
79,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Chromis viridis

Chromis viridis to najpopularniejsza ryba w akwarystyce morskiej. Popularność zawdzięcza pięknemu ubarwieniu: jasnobłękitny grzbiet i zielonkawy, opalizujący brzuch stanowią przepiękne połączenie.

Cena
39,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Labroides dimidiatus

Labroides dimidiatus doskonała ryba do każdego zbiornika. Oprócz ładnego wyglądu ma również „funkcję użyteczną” - czyści ryby z pasożytów, dlaczego często określana jest jako „doktorek”. Zwierzęta mają około 8-11 cm wzrostu i skromne ubarwienie z połyskującymi niebieskimi akcentami .

Cena
99,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Paracanthurus hepatus

Zabarwienie ciała intensywnie niebieskie. Płetwa ogonowa oraz u niektórych osobników płetwy piersiowe intensywnie żółte. Parzyście po obu stronach ciała od oka biegnie w kierunku ogona czarna pręgą, która w środkowej partii ciała tworzy charakterystyczne cylindryczne zapętlenie. 

Cena
249,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Zebrasoma veliferum

 Zebrasoma veliferum można rozpoznać po spiczastym pysku, wysokich płetwach grzbietowych i odbytowych, ostrym grzbiecie na szypułce ogonowej i ubarwieniu. Dorosłe osobniki mają szerokie ciemne pasma na białawym tle. Cienkie żółte linie biegną przez ciemne i jasne pasmo. Głowa jest biała z czarnym paskiem przechodzącym przez oko oraz żółtymi kropkami i liniami. 

Cena
179,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę