Węgiel aktywny do filtra w akwarium

Węgiel aktywny do filtra w akwarium

Aqua Nova Active Carbon NAC-1 - węgiel aktywny 1kg

Węgiel aktywowany Aqua Nova to produkt najwyższej jakości. Węgiel jest używany powszechnie dla usunięcia nieprzyjemnego zapachu wody lub lotnych i płynnych substancji koloryzujących.

Ocena

Cena
17,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Aquael CARBOMAX MULTIKANI - pojemnik filtracyjny

Moduł o pojemności 1l, przeznaczony do rozbudowy filtra MULTIKANI. Unikalny wkład do filtracji wykonany z wysokiej jakości węgla aktywnego CarboMAX Plus.

Ocena

Cena
64,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

JBL FilterBag Fine - torebka na złoże filtracyjne 2 sztuki

Woreczki na media filtracyjne sypkie to znaczne ułatwienie w zachowaniu czystości filtra, a tym samym dbaniu o dobrą jakość wody akwariowej. Opakowanie JBL FilterBag zawiera 2 woreczki z opaską zaciskową wielokrotnego użytku. Woreczki o dużej pojemności (do 1500ml) posiadają mikro oczka (0,5mm) i doskonały przepływ wody.

Ocena

Cena
14,49 zł

JBL Nitratex Ultra Pad CP

Zestaw z wkładem z pianki i pochłaniaczem azotanów do CristalProfi e. Wkłady pasują do serii filtrów JBL CristalProfi e1500, 1501, 1901.

Ocena

Cena
43,52 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Juwel BioCarb M - węglowa gąbka

Gąbki węglowe JUWEL pochłaniają zapachy, zmętnienie i toksyczne związki w akwarium i zapewniają krystalicznie czystą wodę. Zastosowanie węgla aktywnego w postaci gąbki zapewnia równomierny przepływ przez medium filtracyjne i zapewnia wyjątkowo dużą, a tym samym efektywną filtrację. 

Ocena

Cena
19,99 zł

Juwel Carbax M - węgiel aktywny

Medium filtracyjne Carbax wyznacza nowe standardy w filtracji akwariowej za pomocą węgla aktywnego. Carbax to wysoce skuteczny, ziarnisty węgiel aktywny na bazie węgla kamiennego, który został specjalnie opracowany do czyszczenia wody. 

Ocena

Cena
44,49 zł

Orca LAB Diamond Carbon Ultra 5000ml - węgiel aktywny

Orca LAB Diamond Carbon Ultra to najwyższej jakości węgiel aktywowany stworzony z myślą o akwarystyce. Swoją wysoką skuteczność zawdzięcza on specjalnej mieszance składników, dzięki czemu cechuje się on znacznie zróźnicowaną porowatością. Odpowiedni rozmiar granulek zwiększa ich powierzchnię filtracyjną. Całość przekłada się na dużo lepszą i szybszą absorbcję szkodliwych toksyn z wody zbiornika.

Ocena

Cena
199,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Seachem Matrix Carbon 250ml - węgiel aktywowany

Matrix Carbon jest unikalnym rodzajem węgla aktywowanego w formie kulistych, niezbrylających się granulek. Nie utrudnia przepływu wody, a dzięki porowatej strukturze zapewnia wysoki poziom jej oczyszczania.

Ocena

Cena
49,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Seachem Matrix Carbon 4l - węgiel aktywowany

Matrix Carbon jest unikalnym rodzajem węgla aktywowanego w formie kulistych, niezbrylających się granulek. Nie utrudnia przepływu wody, a dzięki porowatej strukturze zapewnia wysoki poziom jej oczyszczania.

Ocena

Cena
440,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Seachem PhosGuard 250ml

PhosGuard 250ml jest zalecany do usuwania fosforanów i krzemianów ze zbiorników morskich oraz słodkowodnych (odradzamy stosowania w akwariach słodkowodnych buforowanych związkami fosforu).

Ocena

Cena
44,49 zł

Seachem PhosGuard 500ml

PhosGuard 500ml jest zalecany do usuwania fosforanów i krzemianów ze zbiorników morskich oraz słodkowodnych (odradzamy stosowania w akwariach słodkowodnych buforowanych związkami fosforu).

Ocena

Cena
71,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Zoolek Filtrax C 250g

Filtrax to seria wkąłdów filtracyjnych fimry Zoolek przeznaczonych do szybkiego i skutecznego usuwanie problemów z paramtrami oraz jakościa wody. Filtrax C to wkład mający za zadanie oczyścić wodę zbiornika z zanieczyszczeń takich jak: pestycydy, barwniki, toksyny, detergenty czy chlor i jod. Jego stosowanie jest szczególnie zalecane po zakończeniu kuracji leczniczych w akwarium.

Ocena

Cena
27,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Dlaczego warto umieścić węgiel aktywny w akwarium?

Pozbycie się resztek pokarmu, pozostałości roślin i innych zanieczyszczeń może być bardzo proste, gdy zastosowany zostanie węgiel aktywny. Akwarium dzięki niemu jest o wiele czystsze, a woda w nim przejrzysta. W naszej ofercie znajdziesz zarówno węgiel aktywny do filtra, jak i czysty aktywny węgiel do akwarium, czy specjalne gąbki węglowe. Wszystkie produkty, które dostępne są na stronie Aquario.pl pochodzą od sprawdzonych firm, specjalizujących się w akcesoriach akwarystycznych. Są to między innymi JBL, Aquael, Juvel, Seachem czy Resun. Każdy z nich reprezentuje najwyższe standardy oraz ma również swoje specyficzne cechy. W zależności od metrażu zbiornika i gatunku ryb i roślin, które się w nim znajdują, swoją rolę najlepiej odegra inny węgiel aktywowany do akwarium. Warto mieć to na uwadze, dokonując zakupów.

Czym charakteryzuje się węgiel aktywny do filtra w akwarium?

Filtracja przez węgiel aktywny w akwarium jest najprostszym sposobem na zachowanie czystości. W tej roli niezastąpiony jest węgiel aktywny do filtra. Akwarium dzięki niemu jest wolne od fosforanów, produktów przemiany materii i glonów, a co za tym idzie, również od nieprzyjemnych zapachów. Warto dodatkowo podkreślić to, jak łatwo czyści się i wymienia tego typu węgiel do filtra. Akwarium, w którym zostanie on założony, umyjesz szybko i dokładnie.

Węgiel aktywny do akwarium jest niezawodnym sposobem na zachowanie czystej wody i uniknięcie brzydkich zapachów. W naszej ofercie znajdziesz kilka wariantów tego produktu, które łatwo umieścisz w akwarium. Węgiel aktywny zakupiony na Aquario.pl znacznie ułatwi Ci codzienną pielęgnację ryb.