Testy Akwarystyczne

Testy Akwarystyczne

AutoAqua Smart Stir - mieszalnik testów

Automatyczne mieszadło do testów akwarystycznych. Produkt szybko stanie się niezastąpioną pomocą każdego akwarysty. Smart Stir gwarantuje dokonanie precyzyjnego i szybkiego testu kropelkowego, a Tobie oszczędza czas i miesza za Ciebie zawartość próbówki.

Ocena

Cena
149,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Chihiros TDS Meter - miernik TDS

Chihiros TDS mały i poręczny miernik za pomocą którego w każdej chwili zmierzymy w szybki sposób zanieczyszczenie wody. Dodatkowo wyposażony jest w czujnik temperatury. 

Ocena

Cena
34,99 zł

Hanna HI 713 Miernik fosforanów PO4

Kompaktowy miernik do pomiaru parametru PO4 wody. Bardzo prosty w użyciu, daje precyzyjne wyniki w bardzo krótkim czasie.

Ocena

Cena
400,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Hanna HI 755 Miernik zasadowości KH

Kompaktowy miernik do pomiaru parametru KH wody. Bardzo prosty w użyciu, daje precyzyjne wyniki w bardzo krótkim czasie.

Ocena

Cena
410,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

JBL Combi Set - zestaw 5 testów w walizce

JBL Combi Set to praktyczny zestaw testów akwarystycznych mieszczących się w wygodnej walizce. Testy te pozwalają ustalić wartości parametrów takich jak pH, KH, NO2, NO3, Fe. Dodatkowo dołączono tabelę do przeliczania poziomu CO2 w zawartego w wodzie. Kontrola tych parametrów jest podstawą i kluczem do utrzymania ładnego wyglądu roślin oraz dobrej kondycji mieszkanców akwarium.

Ocena

Cena
149,99 zł

JBL Easy PRO Aquatest 7in1 - zestaw testów w paskach

Kompletny zestaw testów do wody akwariowej w paskach. Umożliwia w szybki sposób określić ważne parametry wody, takie jak: NO2, NO3, GH, KH, pH, Cl2 i CO2. W zestawie znajduje się aż 50 pasków z wszystkimi testami. 

Ocena

Cena
42,99 zł

JBL ProAquaTest Lab Proscape - zestaw 9 testów w walizce

Prosta i bezpieczna kontrola parametrów wody w akwarium. Zestaw umożliwia precyzyjne pomiary najważniejszych wartości, takich jak: wartość pH, twardość węglanowa, zawartości dwutlenku węgla, żelaza, magnezu, potasu, fosforanu, krzemianu i azotanów.

Ocena

Cena
352,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

JBL ProScan - test wody z analizą smartfonem

Prosta i bezpieczna analiza parametrów wody słodkiej za pomocą smartfona. ProScan umożliwia precyzyjny pomiar następujących wartości: twardość całkowitą, twardość węglanową, wartość pH, azotyny, azotany, chlor oraz zawartość dwutlenku węgla. 

Ocena

Cena
63,98 zł

JBL Test K - uzupełnienie

Zestaw reagentów i odczynników do testu JBL K.


 

Ocena

Cena
46,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

JBL Test NO3 - uzupełnienie

Uzupełnienie testu do szybkiego oznaczania stężenia azotanów.

 


 

Ocena

Cena
27,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

JBL Test PH 6,0-7,6

Test pozwalający na zbadanie wartości PH w wodzie akwariowej. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
26,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

JBL Test PRO Ca

Kropelkowy test marki JBL przeznaczony do pomiaru poziomu wapnia w wodzie akwariowej.

Ocena

Cena
38,99 zł

JBL Test PRO CO2/PH

Test pozwalający na stały pomiar zawartości dwutlenku węgla w wodzie.

Ocena

Cena
46,99 zł

JBL Test PRO Fe

Test pozwalający na zbadanie stężenia żelaza w wodzie akwariowej. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
43,98 zł

JBL Test PRO GH

Test pozwalający na pomiar twardości ogólnej panującej w zbiorniku. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
25,99 zł

JBL Test PRO K (Potas)

Kropelkowy test marki JBL przeznaczony do pomiaru poziomu potasu w wodzie akwariowej.

Ocena

Cena
62,48 zł

JBL Test PRO KH

Test pozwalający na pomiar twardości węglanowej panującej w zbiorniku. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
24,99 zł

JBL Test PRO Mg

Kropelkowy test marki JBL przeznaczony do pomiary poziomu magnezu w wodzie akwariowej.

Ocena

Cena
55,99 zł

JBL Test PRO NH4

Test pozwalający na zbadanie stężenia amoniaku (NH4) w wodzie akwariowej. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
41,99 zł

JBL Test PRO NO2

Test pozwalający na zbadanie stężenia azotynów (NO2) w wodzie akwariowej. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
35,99 zł

JBL Test PRO NO3

Test pozwalający na zbadanie stężenia azotanów (NO3) w wodzie akwariowej. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
49,99 zł

JBL Test PRO PO4 sensitive

Test pozwalający na zbadanie stężenia fosforanów (PO4) w wodzie akwariowej. Testy firmy JBL należą do najdokładniejszych na rynku co daje nam gwarancję poprawnego wyniku.

Ocena

Cena
41,49 zł

JBL TESTLAB - zestaw 13 testów w walizce

Zestaw umożliwia precyzyjne pomiary najważniejszych wartości, takich jak wartości pH, twardość węglanowa, twardość całkowita, fosforany, azotyny, azotany, żelazo, krzemian i amon/amoniak.

Ocena

Cena
309,98 zł

Miernik TDS + EC - konduktometr i TDS Pen

Mały i poręczny miernik TDS i konduktometr EC, za pomocą którego w każdej sytuacji i w szybki sposób można sprawdzić zanieczyszczenie wody. Dodatkowo wyposażony w czujnik temperatury oraz funkcję blokady odczytu.

Ocena

Cena
79,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Miernik TDS Pen

Mały i poręczny miernik TDS Pen, za pomocą którego w każdej sytuacji i w szybki sposób można sprawdzić zanieczyszczenie wody. Dodatkowo wyposażony w czujnik temperatury oraz funkcję blokady odczytu.

Ocena

Cena
69,99 zł

Podwójny miernik TDS - tester wody i membrany TDS81

Jego konstrukcja pozwala na ciągły pomiar zanieczyszczenia wody w dwóch punktach pomiarowych, np. na wejściu i wyjściu filtra odwróconej osmozy.

Ocena

Cena
139,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Seachem Ammonia Alert (stały test NH3)

Seachem Ammonia Alert to innowacyjny i unikatowy przyrząd pomiarowy, umieszczany w akwarium lub filtrze, w sposób ciągły monitorujący zawartość toksycznego amoniaku. Niewielki estetyczny test przeznaczony jest do zbiorników słodkowodnych i morskich.

Ocena

Cena
47,99 zł

Seachem pH Alert (stały test pH)

Seachem pH Alert to innowacyjny i unikatowy przyrząd pomiarowy, umieszczany w akwarium lub filtrze, w sposób ciągły monitorujący poziomu pH. Niewielki i estetyczny test przeznaczony jest do zbiorników słodkowodnych.

Ocena

Cena
47,99 zł

Szklany indykator Co2 - Drop Checker

Szklany indykator Co2 wykonany z najwyższej jakości laboratoryjnego szkła co sprawia że staje sie całkowicie niewidoczny w akwarium. Jego zadaniem w akwarium jest stały monitoring zawartości dwutlenku węgla (specjalny odczynnik do dokupienia osobno).

Ocena

Cena
14,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Tester pH elektroniczny

Elektroniczny tester pH to urządzenie pozwalające na szybkie i precyzyjne określenie poziomu tego ważnego parametru w akwarium. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i zasilaniu bateryjnemu urządzenie to może być zawsze pod ręką i gotowe do pracy. W przeciwieństwie do testów kropelkowych pomiar i uzyskanie wyników jest natychmiastowe i nie jest poprzedzone skomplikowaną procedurą. 

Ocena

Cena
59,99 zł

Zoolek Test FE

Test pozwalający na zbadanie stężenia kationów żelaza w wodzie akwariowej w zakresie 0-1,5mg/l. Zawartośc starcza na przeprowadzenie 30 testów. 

Ocena

Cena
27,49 zł

Zoolek Test GH/KH

Test pozwalający na pomiar twardości węglanowej (TwW) i ogólną (TwO) panującej w zbiorniku. Wyniki uzyskiwane są w niemieckich stopniach twardości (°n). Zawartośc pozwala na oznaczenie około 2x300°n GH i KH.

Ocena

Cena
20,49 zł

Zoolek Test K

Test do oznaczania zawartości potasu (K) w akwariach słodkowodnych w zakresie 3-25mg/l. Zawartość starcza na przeprowadzenie ok. 50 testów.

Ocena

Cena
36,49 zł

Zoolek Test NO2

Test pozwalający na zmierzenie zawartości azotynów (NO2) w akwariach słodko jak i słonowodnych w zakresie 0-1,5mg/l. Zawartośc wystarczy na przeprowadzenie 50 testów.

Ocena

Cena
19,99 zł

Zoolek Test NO3

Test pozwalający na zbadanie stężenia azotanów (NO3) w wodzie akwariowej w zakresie 0-150mg/l. Zestaw pozwala na wykonanie 50 testów.

Ocena

Cena
21,99 zł

Zoolek Test pH 7,4-9,0

Test do mierzenia parametru pH w zakresie 7,4-9,0 z dokładnością wskazań 0,2. Nadaje się uzytku zarówno w zbiornikach słodko jak i słonowodnych. W zestawie znaduje się również skala porównawcza pomagająca zawęzić otrzymane wyniki.

Ocena

Cena
21,99 zł

Zoolek Test PHx2 4,5-9.0 i 6,0-8,0

Test pozwalający na zbadanie wartości pH w wodzie akwariowej w dwóch zakresach: ogólnym 4,5-9,0 (dokładność do 0,5) oraz zawężonym 6,0-8,0 ( z dokladnością 0,2). Zestaw pozwala na wykonanie 2x100 testów 

Ocena

Cena
16,99 zł

Zoolek Test PO4

Test pozwalający na zbadanie stężenia fosforanów (PO4) w wodzie akwariowej. Zestaw pozwala na wykonanie 30 testów. Nadaje się do użytku w zbiornikach słodko jak i słono wodnych.

Ocena

Cena
21,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Dbanie o odpowiednie parametry wody to jedne z głównych zadań każdego akwarysty. Aby stworzyć jak najlepsze warunki dla flory i fauny żyjącej w akwarium, należy sprawdzać stan wody zarówno tej, która już jest w akwarium, została przygotowana do podmiany oraz znajduje się w naszym kranie. Każdą z tych czynności wykonamy bez trudności, wykorzystując dedykowane ku temu testy wody. 

W Aquario.pl znajdziesz profesjonalne testy do wody akwariowej, których użycie nie wymaga od akwarysty znajomości chemii. Dzięki podstawowej wiedzy dotyczącej PH, twardości i składu wody, możemy w porę zareagować, wykonując jej podmianę, stosując odpowiedni nawóz czy zdecydować się na wymianę wkładu w filtrze. Regularnie wykonywane testy akwarystyczne są w stanie uratować faunę i florę znajdujące się w naszym akwarium. W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów testów, które warto stosować regularnie - szczególnie jeśli dopiero zaczynamy naszą przygodę z akwarystyką. Dla takich osób zalecamy kupno zestawu testów, które dzięki połączeniu z aplikacją pomogą od razu analizować wynik. Jeśli chcesz dokonać pomiaru konkretnego parametru, warto sięgnąć po testy kropelkowe, paskowe lub skorzystać z elektronicznego pomiaru z wykorzystaniem mierników. Elektroniczne testy wody w akwarium, szczególnie polecane są do dużych zbiorników. Ich zadaniem jest błyskawiczne wykrywanie szkodliwych dla ryb i roślin dekoracyjnych związków takich jak fosforany, azotany, a także dokonywanie pomiaru twardości wody oraz jej PH. Elektryczne mierniki to doskonałe urządzenie dla zapominalskich, którzy często nie pamiętają o kupnie nowych testów paskowych lub kropelkowych. Dla takich osób świetnym rozwiązaniem jest umieszczenie testu paskowego na stałe w akwarium lub we filtrze. Stały filtr zmieniając zabarwienie, informuje nas o wykryciu w wodzie szkodliwych związków i działa nawet przez cały rok.