Zestawy testów do akwarium

Zestawy testów do akwarium

Regularną kontrolę różnych parametrów wody umożliwia odpowiednio dobrany zestaw testów do akwarium. Zawarte w nim testy pozwalają upewnić się, że warunki w akwarium są w pełni bezpieczne dla roślin i ryb, które się w nim znajdują. Poręczne walizki z zestawami testów dostępne są na stronie Aquario.pl.

JBL ProScan - test wody z analizą smartfonem

Prosta i bezpieczna analiza parametrów wody słodkiej za pomocą smartfona. ProScan umożliwia precyzyjny pomiar następujących wartości: twardość całkowitą, twardość węglanową, wartość pH, azotyny, azotany, chlor oraz zawartość dwutlenku węgla. 

Cena
78,99 zł

JBL Combi Set - zestaw 5 testów w walizce

JBL Combi Set to praktyczny zestaw testów akwarystycznych mieszczących się w wygodnej walizce. Testy te pozwalają ustalić wartości parametrów takich jak pH, KH, NO2, NO3, Fe. Dodatkowo dołączono tabelę do przeliczania poziomu CO2 w zawartego w wodzie. Kontrola tych parametrów jest podstawą i kluczem do utrzymania ładnego wyglądu roślin oraz dobrej kondycji mieszkanców akwarium.

Cena
188,99 zł

Tetra Test 6in1 - test paskowy 10 sztuk

Test, który w szybki i łatwy sposób sprawdza jakość wody w ciągu 60 sekund: mierzy pH, twardość węglanową (KH), twardość ogólną (GH), poziom azotynów (NO2-), azotanów (NO3-) i chloru (Cl2).

Cena
22,99 zł

Tetra Test AlgaeControl 3in1 - test w paskach

Tetra Test AlgaeControl 3in1 to optymalny sposób na zapobieganie rozwojowi glonów w oczkach wodnych i akwariach. Pomiar zawartości azotanów i fosforanów w wodzie ułatwia kontrolę nad najważniejszymi parametrami glonów występujących w wodzie. Twardość węglanowa jest również mierzona i jest bardzo ważna dla zapewnienia stabilnych parametrów wody, zapobiegając nagłemu spadkowi kwasowości.

Cena
51,00 zł

JBL ProAquaTest Lab Proscape - zestaw 9 testów w walizce

Prosta i bezpieczna kontrola parametrów wody w akwarium. Zestaw umożliwia precyzyjne pomiary najważniejszych wartości, takich jak: wartość pH, twardość węglanowa, zawartości dwutlenku węgla, żelaza, magnezu, potasu, fosforanu, krzemianu i azotanów.

Cena
430,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Dlaczego warto zdecydować się na zestaw testów do akwarium z naszej oferty?

W sklepie Aquario.pl znajdziesz zestaw testów akwarystycznych od czołowych producentów akcesoriów do akwariów. Firmy takie JBL czy Zoolek, których produkty proponujemy, przygotowały gotowe zestawy testów w niezwykle wygodnych, poręcznych walizeczkach. Są one wodoodporne i pozwolą Ci bezpiecznie przechowywać zestaw testów do akwarium, gdy akurat nie jest Ci on potrzebny. Jednym z naszych bestsellerów jest zestaw testów akwarystycznych, które możesz przeprowadzić przy użyciu smartfona. Wystarczy zamoczyć specjalny pasek w wodzie, przyłożyć go do karty barw i zeskanować przy pomocy telefonu komórkowego z właściwą aplikacją. Wyniki będą dostępne od razu.

Jaki zestaw testów akwarystycznych wybrać?

W naszej ofercie dostępne są pakiety z różną ilością testów: 5, 9 lub 10. To, na który zestaw testów do akwarium się zdecydujesz, zależy od tego, jakie parametry chcesz zmierzyć. Każdy z zestawów pozwoli Ci określić pH oraz twardość wody w zbiorniku. Pozostałe zestawy mogą się jednak różnić w zależności od tego, którą z walizek wybierzesz. Umożliwią Ci one pomiar stężenia poszczególnych pierwiastków w wodzie: azotanów, fosforanów, jonów żelaza, potasu i innych. Niezależnie od tego, który zestaw testów akwarystycznych wybierzesz, jego zastosowanie będzie pierwszym krokiem do stworzenia odpowiednich warunków do życia dla ryb i roślin.

Zestaw testów do akwarium jest niezbędny, aby na bieżąco monitorować stan wody. Jeżeli poszukujesz niezawodnych produktów, pochodzących od sprawdzonych producentów, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Aquario.pl.