• Nowy

Green Bubbles CO2 Generator - zestaw CO2 z elektrozaworem

Kod towaru: GREEN CO2 BASIC SET
EAN: 8508190004928

Kompletny zestaw CO2, działający na zasadzie zacieru i komponentów naturalnych. Dostarcza roślinom łatwo przyswajalny dwutlenek węgla. Zestaw wyposażony jest w elektrozawór, aby Twoje akwarium stało się całkowicie bezobsługowe.

349,98 zł
Ocena 0/5 0 opinii

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Wysokiej klasy całkowicie bezpieczny zestaw akwarystyczny CO2. Posiada wszystkie niezbędne elementy. Jest łatwy w użyciu. Nadaje się do zbiorników od 20 do 200l pojemności.

Kompletny zestaw:
- reduktor z manometrem
- butla
- elektrozawór
- zaworek precyzyjny
- zawór przeciwzwrotny
- licznik bąbelków 
- zestaw komponentów CO2
- lejek i miarka wody
- filtr CO2
- instrukcja PL i ENG

Super długie działanie:
Jednorazowo uruchomiony zestaw pozwala dawkować CO2 w ilości dwa bąbelki na sekundę przez ok. 120dni !! (zwykle dwa bąbelki podawane są w akwariach ok. 100l przy bogatej roślinności)

Reduktor - zintegrowany z innymi elementami:
To serce zestawu. Urządzenie to jest zintegrowane z pozostałymi elementami (elektrozawór, licznik bąbelków, zaworek precyzyjny, zawór przeciw zwrotny) dzięki temu całość zapewnia maksymalnie bezpieczne użytkowanie, bez poszczególnych elementów wiszących luźno na wężyku - jak to miało miejsce dotychczas w dobieranych zestawach CO2. Reduktor zapewnia redukcję wstępną ciśnienia CO2. Ponad to, wyposażony jest w manometr, wskazujący ciśnienie panujące w butli.

Filtr CO2:
To rzadko spotykany element. Ten niedoceniany detal ma kolosalny wpływ na dawkowane CO2. Składa się z gęstego wkładu sedymentacyjnego i węgla aktywnego. Dzięki niemu, do reduktora nie dostają się zanieczyszczenia mogące wpłynąć na działanie zestawu. 

Elektrozawór: 
Podłącz do programatora czasowego, a Twój zestaw CO2 stanie się całkowicie bezobsługowy. Będzie samoczynnie załączać i wyłączać CO2 na dzień i noc.

Zaworek precyzyjny:
Za pomocą jednego pokrętła precyzyjnie ustawisz dawkę CO2, względem potrzeb Twojego akwarium.

Licznik bąbelków:
Pozwoli Ci określić ilość dawkowanego CO2. 

Zaworek zwrotny:
Znajduje się tuż pod licznikiem bąbelków i jest w nim umiejscowiony. Nie pozwala na "cofkę" wody akwariowej do wężyka z instalacji CO2.

Zestaw komponentów CO2: 
Pozwolą Ci na uruchomienie Generatora CO2. Składa się z dwóch mieszanek, które po wymieszaniu z wodą jednostajnie generują naturalne (spożywcze) CO2. Aby ułatwić pierwsze uruchomienie w zestawie znajdziesz instrukcję w języku polskim, lejek i miarkę wody.

Butla:
Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Jest nie tylko elegancka ale i arcywytrzymała. Posiada podstawkę zapobiegającą wywróceniu się butli.


Dane techniczne:
- całkowita wysokość zestawu (butla + reduktor + licznik bąbelków): 48,5cm
- dawkowanie: 120dni
- do akwarium: 20 - 200l
- zasilanie elektrozaworu: 230V
- długość przewodu zasilającego: 150cm


Green Bubbles: Producent artykułów akwarystycznych i systemów CO2, zaprojektowanych przez akwarystów dla akwarystów. Wieloletnie doświadczenie marki umożliwiło stworzenie w pełni bezpiecznego i długotrwałego systemu generowania CO2. Zestaw CO2 Generator jest łatwy w użytku zarówno podczas instalacji jak i codziennym stosowaniu. 

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.