Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Aqua Hose Clear 12/16 - wąż akwarystyczny 12mm

Kod towaru: WAZ AQUA 12/16 CLEAR 0.5M
EAN:
  • Nowy

Aqua Hose Clear 12/16 - wąż akwarystyczny 12mm

Kod towaru: WAZ AQUA 12/16 CLEAR 0.5M
EAN:

Wąż akwarystyczny przezroczysty do filtrów, pomp wody i podmian wody. Kompatybilny z niemalże wszystkimi filtrami zewnętrznymi - ma standardowy rozmiar 12/16, czyli 12mm wewnątrz i 16mm na zewnątrz. Wąż jest elastyczny i nie zmienia parametrów wody.  

3,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Idealny wybór dla każdego akwarysty, nasz przezroczysty wąż akwarystyczny o wymiarach 12mm wewnątrz i 16mm na zewnątrz to niezastąpione akcesorium do Twojego akwarium. Wąż ten jest elastyczny, wytrzymały i nie zmienia parametrów wody, co zapewnia bezpieczeństwo dla Twoich ryb i roślin.


Zalety:
- Przezroczysty materiał: Dzięki przezroczystości węża, z łatwością zauważysz, czy przepływająca woda jest czysta czy brudna, co pozwala na szybkie reagowanie na ewentualne zanieczyszczenia
Standardowe wymiary: Wąż ma standardowy wymiar 12/16, co czyni go kompatybilnym z większością filtrów i pomp wodnych dostępnych na rynku.
Elastyczność i wytrzymałość: Materiał, z którego wykonano wąż, jest nie tylko elastyczny, co ułatwia instalację, ale również wyjątkowo wytrzymały, zapewniając długotrwałe użytkowanie bez ryzyka pęknięcia.
Bezpieczeństwo wody: Wąż nie wpływa na parametry wody, co jest kluczowe dla utrzymania zdrowego środowiska w Twoim akwarium.

Zastosowania:
Do filtrów: Idealny do podłączenia zewnętrznych filtrów, zapewniając skuteczne filtrowanie wody w Twoim akwarium.
Do pomp wodnych: Kompatybilny z pompami wodnymi, umożliwiając efektywną cyrkulację wody.
Do podmian wody: Ułatwia podmiany wody, dzięki czemu regularna konserwacja akwarium staje się prostsza i szybsza
- Do zastosowań przydomowym ogródku: Wąż ten cieszy się popularnością wśród miłośników ogrodów, gdzie często jest używany do podlewania roślin wodą z beczki na deszczówkę.
- Kampery: Często wąż stosowany jest przez miłośników podróży z własnym domem na kółkach. Wąż pasuje do większości baniaków montowanych na dachach kamperów. 

Wybierz nasz przezroczysty wąż akwarystyczny 12/16 i zadbaj o idealne warunki dla swoich podopiecznych w akwarium!

Dane techniczne: 
- średnica wewnętrzna: 12mm
- średnica zewnętrzna: 16mm

Wąż cięty jest z rolki. Zakup jednej sztuki to zakup 50cm węża. Jeżeli zakupisz dwie sztuki otrzymasz 100cm w całości, 3 sztuki to 150cm w całości itd. 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.