Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Chihiros Coolin Fan - wentylator chłodzący

Kod towaru: CHIHIROS COOLING FAN
EAN: 6974333541421

Chihiros Coolin Fan - wentylator chłodzący

Kod towaru: CHIHIROS COOLING FAN
EAN: 6974333541421

Kompaktowy niezwykle wydajny wentylator chłodzący do akwarium. Unikalny kształt obudowy oraz wirnika pozwala zmaksymalizować wydajność przepływu powietrza przy jednoczesnej redukcji gabarytów urządzenia i poboru prądu. Wentylator pracuje w trzech poziomach wydajności, które zmienisz za pomocą dużego przycisku znajdującego się na górze urządzenia.

182,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- wysoka wydajność
- wąski strumień powietrza
- regulacja mocy
- bardzo nieduży 

Chłodzenie akwarium. Co ma wspólnego z gorącą herbatą?:
Każdy akwarysta spotyka się z problemem ciepłej wody podczas letnich upałów, które są z roku na rok coraz bardziej dokuczliwe. Wzrost temperatury w zbiornikach często kończy się śmiercią koralowców, roślin i niektórych gatunków ryb. Wentylator poprzez wymuszenie ruchu powietrza usuwa rozgrzane powietrze zastępując świeżym, w ten sposób obniżając temperaturę wody nawet o 5st.C. Skąd gorące powietrze nad akwarium? To proste. Woda traci temperaturę poprzez jej powierzchnię. Dostarczaj strumienie zimnego powietrza nad akwarium, a woda ochłodzi się. Tak samo jak dmuchasz na gorącą herbatę.

Wąski strumień powietrza:
Kształt obudowy zapewnia wąski i jednocześnie dość szeroki strumień powietrza. Taki ruch powietrza jest o wiele skuteczniejszy w chłodzeniu niż kształt stożka wytwarzany przez tradycyjny wentylator.

Intensywność chłodzenia:
Za pomocą przycisku wybierzesz jedną z trzech intensywności pracy wentylatora. Dostosuj moc chłodzenia do potrzeb Twojego akwarium.

Po co oszpecać Twoje piękne akwarium?
no właśnie... Zauważ że większość wentylatorów są no cóż.. po prostu są paskudne. Wentylator Chihiros nie oszpeci Twojego zbiornika, a przecież akwarium to ozdoba Twojego domu. Prawda?

Uchwyt i ustawienie kąta:
Wentylator zamontujesz na akwarium za pomocą uchwytu na krawędź szkła. Maksymalna grubość szyby to 12mm. Połączenie pomiędzy uchwytem a wentylatorem jest ruchome. Dlatego możesz ustawić kąt ustawienia wentylatora do tafli wody.

W zestawie:
- wentylator
- uchwyt
- przewód zasilający USB
- pudełko oryginalne i instrukcja obsługi

Uwaga: adapter USB "kostka" nie jest częścią zestawu. 

Dane techniczne:
- pobór mocy: 2,8W
- wymiary: 10x7.5x8.2cm
- długość przewodu: 150cm


Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.