Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Lupipets Self Clean Turbo Brush L - szczotka samoczyszcząca

Kod towaru: LUPIPIETS SZCZOTKA SAMOOCZY DUŻA 317
EAN: 5907459212105

Lupipets Self Clean Turbo Brush L - szczotka samoczyszcząca

Kod towaru: LUPIPIETS SZCZOTKA SAMOOCZY DUŻA 317
EAN: 5907459212105

Szczotka o wysokiej skuteczności wyczesywania podszerstka. Zęby szczotki są miękkie i częściowo ruchome, aby nie podrapać skóry zwierzęcia. Funkcja samoczyszczenia się szczotki z sierści, z pewnością ułatwi Ci pracę.

25,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Funkcja samoczyszczenia. Jak to działa?
Zęby szczotki zapadają się wewnątrz korpusu pozostawiając całą zebraną sierść na zewnątrz. Sierść ta natychmiast odpada i możesz ją łatwo zebrać. Nie musisz już wygrzebywać sierści spomiędzy zębów szczotki. 

Turbo czesanie:
Duża ilość miękkich zębów z łatwością wyczesuje podszerstek. Szczotka jest tym bardziej skuteczna, im bardziej linieje Twój zwierzak.

Musisz to robić: Psiak czy kociak to nie tylko przytulaski i słodkie zdjęcia na fejsa. To także obowiązek. Podobnie jak u większości gatunków zwierząt, także psia i kocia sierść składa się z dwóch warstw – dłuższego włosa okrywowego i tzw. podszerstka. Podszerstek u psa i kota należy wyczesywać szczególnie w okresach intensywnego linienia, czyli na wiosnę i na jesień. Czesanie poprawia ukrwienie skóry, mając tym samym bezpośredni wpływ na jakość rosnącego włosa. Ponadto skołtuniony podszerstek jest idealnym schronieniem dla pcheł, kleszczy i innych niepożądanych lokatorów. Niewyczesany, może się też filcować, powodując odparzenia i stany zapalne skóry. Częstotliwość zabiegów pielęgnacyjnych zależna jest od rasy i rodzaju sierści, jaką ma nasz pupil. Warto przyzwyczajać zwierzaka do wyczesywania już od najwcześniejszych tygodni życia.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.