Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Repti-Zoo Podwójna lampa na żarówki 2x150W tropikalna

Kod towaru: RZ OPRAWA DRL01T
EAN: 6973448151907

Repti-Zoo Podwójna lampa na żarówki 2x150W tropikalna

Kod towaru: RZ OPRAWA DRL01T
EAN: 6973448151907

Repti-Zoo DRL01 to podwójna oprawka na żarówki z gwintem E27, której łączna moc wynosi 300W. Jest to idealne rozwiązanie do bezinwazyjnego montażu żarówek grzewczych oraz UVB w każdym terrarium, zapewniając jednocześnie optymalne oświetlenie i ogrzewanie zbiornika. Oprawka posiada dwa niezależne obwody elektryczne, co zwiększa jej funkcjonalność. Nowoczesny tropikalny wygląd idealnie wkomponuje się w dekoracje terrarium. 

199,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Idealna do montażu żarówek terrarystycznych
Limitowana edycja Dual Deep Edition to najlepsze rozwiązanie problemu z montażem żarówek UV, grzewczych oraz emiterów ciepła. Lampa umożliwia szybki montaż dzięki długiemu kloszowi, który pozwala na położenie produktu bezpośrednio na terrarium. Dodatkowo posiada specjalny uchwyt na statyw, umożliwiając w razie potrzeby podwieszenie lampy. 

Wysoka jakość wykonania
Wykonana jest w całości z wysokiej klasy stopów metali, które doskonale odprowadzają ciepło żarówek, a ich wewnętrzna polerowana powierzchnia doskonale ukierunkowuje światło oraz wzmacnia emisję fal UV, redukując jego straty. Konstrukcja lampy posiada specjalne otwory wentylacyjne, dbając o długą żywotność każdej z żarówek.

Dla dwóch żarówek do 150W
Lampa posiada wbudowane dwie oprawki ceramiczne na gwint E27. Ich konstrukcja oraz konstrukcja całej lampy umożliwia montaż dwóch żarówek o maksymalne mocy 150W. Każda z oprawek posiada własne zasilanie z włącznikiem, dzięki czemu można zamontować np. oświetlenie nocne i dzienne łatwo zmieniając pory dnia, za pomocą jednej lampy. 

W tropikalnym stylu
Lampa jest nie tylko praktyczna, ale także atrakcyjna. W naturalny sposób wpasowuje się w otoczenie, które przypomina siedlisko dla gadów czy płazów. Kolorystyka oprawy to przyjemny odcień zieleni, który wprowadza do terrarium tropikalny klimat.

Dane techniczne:
- wymiary: 28,5 x 14,5 x 20 cm
- maksymalna moc żarówek 2 x 150W

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 

To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.