Aquael Ultra Heater 200W - grzałka
Aquael Ultra Heater 200W - grzałka
Aquael Ultra Heater 200W - grzałka
Aquael Ultra Heater 200W - grzałka

Aquael Ultra Heater 200W - grzałka

Kod towaru: AQUAEL GRZAŁKA ULTRA HEATER 200W
EAN: 5905546326087

ULTRA HEATER pierwsze inteligentne grzałki akwarystyczne na rynku z systemem SHS w nietłukącej się obudowie. Wyposażone w precyzyjny (±0,25°C), elektroniczny termostat, wbudowany termometr oraz alarm przed przegrzaniem. Świetnie sprawdzą się do pracy w akwarium z  żółwiami wodnymi oraz  dużymi rybami. Można bezpiecznie umieszczać je nawet w zbiornikach z wyjątkowo wrażliwymi mieszkańcami.

136,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

ULTRA HEATER – pierwsze inteligentne grzałki akwariowe

 Mikroprocesorowy układ sterowania dobiera najmniejszą moc grzania, jaka potrzebna jest do utrzymania żądanej temperatury wody w akwarium. Jeżeli tylko zajdzie taka konieczność, mikroprocesor optymalnie zwiększa lub zmniejsza moc, aby utrzymać nastawiona temperaturę. Dzięki zastosowaniu Smart Heating System występuje niższa amplituda wahań temperatury wody w akwarium ze względu na bardziej stały tryb pracy urządzenia. Dodatkowo tryb pracy SHS korzystnie wpływa na długowieczność elementu grzejnego oraz żywotność grzałki. Do zaprogramowania grzałki służy wyjątkowo wygodny system ONE-TOUCH składający się z pojedynczego przycisku i wieńca z diod LED wskazujących aktualną oraz zaprogramowana temperaturę. Elektroniczny termostat działa z wyjątkową precyzją +/- 0,25°C utrzymując stałą temperaturę w akwarium, co zapewnia komfort termiczny nawet najbardziej wrażliwym gatunkom zwierząt akwariowych.

Zakres regulacji temperatury zawiera się w przedziale od 20 do aż 33°C, co umożliwia wykorzystanie grzałki do leczenia wielu chorób ryb np. tzw. „ospy rybiej”. ULTRA HEATER posiada również wbudowany system ostrzegania przed przegrzaniem wody w czasie upałów. Nietłukąca się obudowa z tworzywa sprawia, ze grzałki ULTRA HEATER doskonale nadają się do zbiorników z dużymi, silnymi rybami, a nawet żółwiami wodnymi. Są przy tym w pełni bezpieczne i nie parzą mieszkańców akwarium, nawet tak wrażliwych jak zbrojniki czy płaszczki.  Grzałki ULTRA HEATER są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami do ogrzewania wody w akwarium dostępnymi na rynku. Ogrzewanie wody w akwarium nigdy nie było tak intuicyjne i bezpieczne. Przekonaj się sam!

Cechy szczególne: 

- One Touch System – wygoda ustawienia temperatury jednym przyciskiem
- Wbudowany wyłącznik termiczny – automatyczne wyłączenie grzałki w przypadku nadmiernego wzrostu temperatury podczas upałów
- W pełni elektroniczna - brak podatnych na awarie mechanicznych części termostatu
- Wbudowany elektroniczny termometr – wskazanie aktualnej temperatury w zbiorniku na kolorowej skali
- Odporna na pęknięcia obudowa wytwarzana ze specjalnego tworzywa
- Precyzyjny elektroniczny termostat (+/- 0,25 °C)
- Działanie grzałki oraz wskazanie aktualnej temperatury sygnalizowane kolorowymi diodami LED
- Możliwość pracy w słodko jaki słonowodnym akwarium

Dane techniczne: 

- Pojemność akwarium: 130 - 200L
- Moc: 200W
- Wysokość: ok 28cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.