Hydroidea EcoGerm Starter 100g - starter biologiczny
Hydroidea EcoGerm Starter 100g - starter biologiczny
Hydroidea EcoGerm Starter 100g - starter biologiczny

Hydroidea EcoGerm Starter 1000g - starter biologiczny

Kod towaru: Hydro EcoGerm Starter 1kg
EAN: 5906874772249

To innowacyjny starter bakteryjny do oczek wodnych i stawów. Zawiera wyszukane, naturalne szczepy bakterii autotroficznych w bardzo dużym stężeniu. Preparat natychmiast aktywuje życie biologiczne w filtrach i innych strefach filtracyjnych, zapewniając równowagę biologiczną w zbiorniku wodnym.

639,49 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

To innowacyjny starter bakteryjny do oczek wodnych i stawów. Zawiera wyszukane, naturalne szczepy bakterii autotroficznych w bardzo dużym stężeniu. Preparat natychmiast aktywuje życie biologiczne w filtrach i innych strefach filtracyjnych, zapewniając równowagę biologiczną w zbiorniku wodnym. Zawiera bakterie szybko utleniające amon, amoniak i azotyny. Polecany do silnie obciążonych zbiorników wodnych, w szczególności z karpiami Koi. W jednym gramie zawiera ponad miliard aktywnych mikroorganizmów.

Zalety:
- Starter bakteryjny w bardzo dużym stężeniu
- W 100 procentach ekologiczny, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska
- Szybko działający – natychmiast poprawia stan wody w oczku wodnym lub w stawie
- Szczególnie polecany do stosowania wiosną lub przy ponownym uruchamianiu filtracji
- Zalecany jest również do aplikacji w przypadku wymiany wody lub po oczyszczeniu filtra
- Zawiera naturalne szczepy niepatogennych bakterii w bardzo dużym stężeniu
- Skutecznie i bardzo szybko redukuje związki azotu i trujący amoniak
- Natychmiastowo aktywuje życie biologiczne w filtrach
- Dostarcza wyspecjalizowane szczepy bakterii nitryfikacyjnych
- W 1 gramie produktu znajduje się ponad miliard pożytecznych mikroorganizmów.

Sposób aplikacji: rozsypujemy w filtrze lub po wodzie. 100 g preparatu na każde 10 000 litrów wody. Środek może zostać użyty jeśli temperatura wody w zbiorniku przekracza 8°C. Przed aplikacją środka należy wyłączyć lampę UVC. Ponownie można ją włączyć po kilku dniach.

Warto wiedzieć:
- Preparaty EcoGerm Starter są obecnie bezkonkurencyjnymi preparatami bakteryjnymi używanymi do naturalnego oczyszczania oczek wodnych i stawów z rybami. Działają bardzo szybko i wielotorowo.
Zadaniem wprowadzonych do środowiska wodnego mikroorganizmów jest szybka inicjacja tlenowych procesów respiracji, degradacji oraz mineralizacji zanieczyszczeń organicznych.
EcoGerm Starter buduje lub wspomaga naturalnie występująca w zbiorniku mikroflorę bakteryjną, promieniowce i mikrogrzyby wodne w odnowie zakłóconych procesów samooczyszczania się wód.
Zanieczyszczające wodę związki organiczne zostają enzymatycznie zdegradowane do substancji prostych oraz w ok. 90% zmineralizowane w respiracji do dwutlenku węgla i soli mineralnych.
Powstałe mineralne i organiczne produkty azotowe i fosforowe zostają częściowo zużyte do produkcji biomasy mikroorganizmów, która z kolei staje się pożywieniem bakteriożernych organizmów zwierzęcych.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.