Tła do akwarium

Tła do akwarium

Wyjątkową ozdobą dla akwarium znajdującego się w naszym domu, biurze lub restauracji jest tło, które sprawia, że nasze rybne królestwo prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Warto poświęcić więcej czasu na wybór tapety do akwarium, która idealnie będzie komponować się z naszą wodną fauną i florą. 

Samoprzylepne tło akwarystyczne białe

Tło w kolorze białym do naklejenia na ściankę zbiornika jest najlepszym sposobem na podkreślenie piękna aranżacji oraz obsady zbiornika. Dzięki zastosowaniu tła akwarystycznego uzyskujemy głęboki kontrast kolorów, wyróżniający jaskrawe barwy takie jak zieleń roślin czy ubarwienie ozdobnych gatunków ryb i skorupiaków. 

Ocena

Cena
2,99 zł

Tło akwarystyczne czarne (Folia ploterowa czarna oracal) 0,1mb

Tło w kolorze czarnym do naklejenia na ściankę zbiornika jest najlepszym sposobem na podkreślenie piękna aranżacji oraz obsady zbiornika. Dzięki zastosowaniu tła akwarystycznego uzyskujemy głeboki kontrast kolorów, wyróżniający jaskrawe barwy takie jak zieleń roślin czy ubarwienie ozdobnych gatunków ryb i skorupiaków. 

Ocena

Cena
2,99 zł
  • Bestseller

Tło akwarystyczne niebieskie (Folia ploterowa niebieska oracal) 0,1mb

Tło w kolorze niebieskim do naklejenia na ściankę zbiornika jest najlepszym sposobem na podkreślenie piękna aranżacji oraz obsady zbiornika. Dzięki zastosowaniu tła akwarystycznego uzyskujemy głeboki kontrast kolorów, wyróżniający jaskrawe barwy takie jak zieleń roślin czy ubarwienie ozdobnych gatunków ryb i skorupiaków. 

Ocena

Cena
2,99 zł
  • Bestseller

Aquario.pl jako sklep z wieloma akcesoriami do założenia i zarządzania zbiornikiem w swojej ofercie posiada także tła do akwarium oraz specjalne kleje, dzięki którym bez problemu zamontujesz tapetę. Oprócz standardowych fototapet znajdziesz tła strukturalne do terrarium, które wspaniale odwzorowują naturę. Dostępne w wersji 3D z motywem drzew, skał czy mchu tła dają niesamowity efekt, a przy okazji maskują ściany zbiornika, a nawet wewnętrzny filtr. Wewnętrzne tapety mają różne struktury, a ich wybór zależy od naszych preferencji. Oprócz widocznych gołym okiem walorów estetycznych, tło do akwarium ma także ważne zastosowanie praktyczne - zewnętrzna szyba akwarium znajdująca się zazwyczaj blisko ściany nie jest prosta do utrzymania czystości. Szybko pojawiają się na niej zacieki, które psują efekt uzyskany dzięki wypielęgnowanemu zbiornikowi. Problemem może być także wzorzysta ściana, która sprawia, że oświetlone akwarium nie wygląda zbyt dobrze, a okazałe gatunki ryb gubią się na zbyt krzykliwym tle. W takiej sytuacji jednolita i starannie dobrana fototapeta do akwarium jest wspaniałym dodatkiem do tego, co dzieje się pod wodą. Istnieje kilka rodzajów tapet do akwarium - najpopularniejsze z nich nie wymagają stosowania kleju, gdyż posiadają dodatkową warstwę samoprzylepną. Warto zwrócić uwagę, czy są wykonane z trwałego materiału odpornego na działanie wody. Tapeta do akwarium zazwyczaj kupowana jest na wymiar, dostępna w wygodnych do przycięcia rolkach.