Odkurzacze do oczka wodnego

Odkurzacze do oczka wodnego

Oase PondoVac 3 - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 3 odkurza wszystko i wszędzie.

Ocena

Cena
1 967,99 zł

Oase PondoVac 5 - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 5 odkurza wszystko i wszędzie.

Ocena

Cena
3 599,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Oase PondoVac 4 - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 4 odkurza wszystko i wszędzie.

Ocena

Cena
2 393,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase PondoVac Classic - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny i wydajny odkurzacz do oczek wodnych. Wysoka moc zasysania oraz 4 różne końcówki gwarantują czyste oczko wodne lub basen. Może pracować w obiegu otwartym lub zamkniętym. W przypadku zwracania wody do oczka jest ona uprzednio filtrowana. 

Ocena

Cena
1 169,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę