Karma dla ryb w oczku

Karma dla ryb w oczku

Aby zwierzęta, które żyją w zbiorniku, prawidłowo się rozwijały, warto dbać o to, by karma dla ryb w oczku spełniała najwyższe standardy jakości. Pomoże Ci w tym nasz sklep internetowy Aquario, w którym znajdziesz starannie wyselekcjonowane karmy dla ryb różnych gatunków.

Alegia - karma dla ryb ozdobnych mix kulki 20L

Alegia Koi Mix Kulki to pływający pokarm dla ryb oczkowych. Jest to niezwykle wartościowy pokarm dla wszystkich ozdobnych ryb oczkowych.

Ocena

Cena
56,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Evolution Aqua GrowthPlus z Bio-Mos 6kg

Wybitny mięsny pokarm z specjalną formułą roślinną wzbogacony o opatentowany suplement diety Bio-Mos. Pokarm Evolution Aqua GrowthPlus jest jednym z najlepszych pokarmów dla karpi Koi dostępnym na rynku. Zaraz po uruchomieniu produkcji otrzymał prestiżową nagrodę Grand Champion Holland Koi Show 2010. Jest rekomendowany przez jedną z najlepszych hodowli karpi Koi sławną: Sakai Fish farm Hiroshima.

Ocena

Cena
299,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Evolution Aqua Premier 6kg - pokarm dla karpi Koi z Bio-Mos

Wybitny mięsno-roślinny pokarm wzbogacony o opatentowany suplement diety Bio-Mos. Pokarm Evolution Aqua GrowthPlus jest jednym z najlepszych pokarmów dla karpi Koi dostępnym na rynku. Zaraz po uruchomieniu produkcji otrzymał prestiżową nagrodę Grand Champion Holland Koi Show 2010. Jest rekomendowany przez jedną z najlepszych hodowli karpi Koi sławną: Sakai Fish farm Hiroshima.

Ocena

Cena
219,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Pokarm dla ryb w oczku wodnym w sklepie Aquario

Produkty, które dostępne są w naszej ofercie, zastały dokładnie przystosowane do potrzeb wodnych organizmów. Karma dla ryb w oczku wodnym, którą proponujemy naszym klientom, spełnia wysokie normy jakości i dostarczy rybom wszystkiego, czego potrzebują. Dzięki temu będą one mogły utrzymać zbilansowaną dietę, bogatą w składniki odżywcze. Wpłynie to pozytywnie na ich kondycję, umożliwiając zdrowy rozwój i wzrost. Karma dla rybek oczkowych może również poprawić wygląd ryb. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone propozycje takich producentów jak Alegia czy Evolution. Masz więc pewność, że podasz rybom tylko to, co najlepsze.

Na co zwrócić uwagę, kupując pokarm dla rybek w oczku wodnym?

Karma dla ryb w oczku powinna zostać dopasowana przede wszystkim do gatunku ryb i jego potrzeb. Niektóre ryby mają szczególne wymagania i potrzebują na przykład znacznie większej dawki białka. Warto więc wziąć to pod uwagę i kupić dedykowany dla nich pokarm dla rybek do oczka wodnego. W ten sposób bez trudu zaspokoisz ich potrzeby. Aby jednak karma dla ryb do oczka nie zaszkodziła im, zapoznaj się z zaleceniami producenta. Dowiesz się z nich o tym, w jaki sposób i w jakiej ilości podawać rybom pokarm. Wszystkie te informacje znajdziesz też na naszej stronie internetowej Aquario.pl. Z pewnością pomogą Ci one w wyborze odpowiedniej karmy dla ryb w oczku.