Karminiki dla Ryb Akwariowych

Karminiki dla Ryb Akwariowych

BOYU Alpha Feeder Auto - karmnik automatyczny

Karmnik automatyczny dla ryb akwariowych. Zaprogramuj ilość i częstotliwość podawania karmy rybom i nie martw się, że padną z głodu podczas Twoich wakacji. Do montażu na pokrywie lub krawędzi akwarium.

Ocena

Cena
99,99 zł
  • Nowość

EHEIM Autofeeder 3581 - karmnik automatyczny

Automatyczny karmnik renomowanej marki EHEIM. Zapewnia karmienie o stałych porach. Pojemnik na pokarm zmieści do 100ml pokarmu w postaci płatek lub granulek. Pojemnik na pokarm został zaprojektowany tak aby zawartość w środku nie pochłaniała wilgoci.

Ocena

Cena
249,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

JBL Autofood - karmnik automatyczny

Automatyczny karmnik o unikalnej nowatorskiej budowie. Podaje pokarm za pomocą śruby o dużych łopatkach, zachowuje pokarm w suchej przestrzeni oraz umożliwia zamontowanie całego pojemnika z pokarmem w puszcze. 

Ocena

Cena
175,99 zł

Juwel EasyFeed - karmnik automatyczny

Automatyczny karmnik JUWEL można bez problemu zastosować w każdym akwarium. Korzystanie z akwarium JUWEL jest szczególnie łatwe i wygodne dzięki dopasowanej płycie montażowej.

Ocena

Cena
111,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase Fishguard - karmnik automatyczny

Wysokiej klasy karmnik automatyczny. Podczas karmienia zbiornik na pokarm wysuwa się z bezpiecznego portu, a po karmieniu chowa się, dbając o jakość i brak jakiejkolwiek wilgotności w pokarmie. Podwójne zasilanie: z gniazdka i bateryjne.

Ocena

Cena
168,99 zł

Resun karmnik automatyczny LCD AF2009D

Nowoczesny karmnik automatyczny z wyświetlaczem LCD. Należy on do niezbędnych urządzeń w każdym akwarium lub terrarium. Idealnie sprawdza się podczas wyjazdów - podaje on wówczas w automatyczny sposób zaprogramowaną wcześniej dawkę pokarmu i jest przy tym całkowicie niezależny od dostaw prądu. 

Ocena

Cena
84,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

SunSun BigFood DUO - karmnik automatyczny

Karmnik o największym na rynku pojemniku na pokarm ok. 500ml. Posiada dwa tryby karmienia oraz płynną regulację podawanej ilości pokarmu. W zestawie znajdziemy podstawkę z zsypem na pokarm, uchwyt na krawędź szkła, dodatkowy mniejszy pojemnik na pokarm. taśmę z rzepem oraz baterie.

Ocena

Cena
99,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

  • Bestseller

Nie tylko sam pokarm, ale także sposób podawania oraz dozowania potrzebnej do prawidłowego wzrostu karmy, jest istotnym elementem codziennych zadań akwarysty. To czy i ile jedzenia zjedzą nasze ryby, może decydować o ich prawidłowym rozwoju, rozrodzie czy odporności na choroby. Oczywiście możliwe jest bezpośrednie karmienie ryb, lecz o wiele bardziej wygodne, ekonomiczne i dobre dla rozwoju wodnych stworzeń jest użycie akcesoriów do karmienia, wśród których najpopularniejszy jest automatyczny karmnik do akwarium. W Aquario.pl znajdziesz wiele akcesoriów do automatyzacji zadań, które musi wykonać każdego dnia akwarysta. To udogodnienie dla samego właściciela akwarium oraz dla osób, które opiekują się zbiornikiem pod jego nieobecność. Osoby, które nie podzielają pasji do akwarystyki, często boją się opiekować rybkami, gdyż brak im wiedzy, w jaki sposób je karmić czy podmieniać wodę. Aquario.pl oferuje wiele udogodnień, takich jak automat do karmienia rybek akwarium, który świetnie sprawdzi się także w biurze, w którym nie możemy każdego dnia opiekować się akwarium. Do wyboru w naszym sklepie są karmniki, w których możesz umieścić jedzenie w płatkach, sproszkowane lub w postaci granulek.

Każdy akwarysta wie, że karmienie ryb, szczególnie tych młodych ma niezwykle ważny wpływ na ich funkcjonowanie oraz prawidłowy rozwój. Wiele gatunków gorzej radzi sobie w walce o jedzenie, mniejsze osobniki często nie zdążą przyjąć swojego posiłku, zanim opadnie on na dno. Pomocne, zarówno dla człowieka, jak i wodnych stworzeń będą karmniki do akwarium, które dozują porcje jedzenia. Automatyczne karmidło dla rybek pozwala w pełni zaplanować godziny i dawki posiłku, sprawiając, że ryby nie będą głodne lub przesycone. Zbyt ciężki posiłek na wieczór powoduje, że ryby są ociężałe, pozbawione energii, stąd warto karmić je wcześniej. Dzięki automatyzacji możemy zrobić to, gdy będziemy w pracy, w godzinach najbardziej odpowiednich na posiłek. Automatyczny podajnik pokarmu dla ryb pozwala łatwo odmierzyć potrzebny pokarm, przez co resztki jedzenia nie będą zanieczyszczały wody. Przechowywane w karmniku jedzenie nie pochłania wilgoci, nie traci walorów smakowych i jest tak samo bezpieczne, jakby znajdowało się w opakowaniu. Choć karmnik ryb nie musi znaleźć się w zestawie na start, dla osób, które już raz skorzystają z automatyzacji, trudno będzie przekonać się do tradycyjnego karmienia z ręki.