BOYU Fountain Lily 200 - Lilia pływająca fontanna solarna

Kod towaru: BOYU TYB-200
EAN: 6941855209771

Pływająca fontanna solarna idealnie nadaje się do zbiornika wodnego oddalonego od zasilania elektrycznego. Pompa o wydajności 200l/h zasilana jest panelem słonecznym wbudowanym w fontannie, napowietrza zbiornik oraz tworzy piękną aranżację zbiornika wodnego. 

139,99 zł
Ocena 0/5 0 opinii

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Fontannę Boyu Fountain Lily 200 zamontować można w dowolnym miejscu. Nie ma żadnych granic, ponieważ fontanna nie wymaga podłączenia do prądu. Zasilana jest całkowicie poprzez wbudowany panel słoneczny. Pióropusz wodny każdemu przypadnie do gustu, dopełni i uatrakcyjni krajobraz Twojego stawu przydomowego oraz każdego oczka wodnego w parku, na działce czy w centrum miasta. 

Wszechstronny wygląd 
Fontanna przypomina kształt i wygląd zielonego liścia pływające na tafli wody, nie tylko ozdabiając oczko wodne, ale również natlenia wodę. 

Eksplozja wodna 
Czyli to co wszyscy lubią najbardziej. Wysokość wyrzutu wody to ok. 60cm w mocnym nasłonecznionym miejscu. W przypadku słabszych promieni słonecznych solar generuje tyle prądu ile tylko może, załączając fontannę modulacyjnie, tworząc niesamowity efekt. Wówczas fontanna "odpala" się z pełną mocą z czasem zmniejszając wyrzut wody. Po krótkiej przerwie ponownie rozpoczyna pracę modulacyjną. Zarówno podczas przerwy jak i w trakcie działania fontanny baterie są ładowane, aby zapewnić jak najdłuższe działanie wyrzutu fontanny.

Szybki montaż 
Montaż jest szybki i bardzo prosty. Włożyć dyszę wylotową do podstawy, w której znajduje się panel słoneczny a następnie umieścić założoną fontannę w zbiorniku wody. 

Dane techniczne: 
- wydajność: 200l/h
- moc zasilania solarnego: 1,4W
- słup podnoszenia wody: od 30 do 60cm 
- wymiary: 33 x 14cm 

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.