HappyPet Gum Gum Figure - lateksowa zabawka

Kod towaru: KOM GUM GUM FIGURE 0125
EAN: 701029001251

Gum Gum Figure zabawka dla psa wykonana z kauczuku lateksowego idealna do zabawy w aportowaniu i przeciąganiu. Zabawka unosi się na wodzie, nie musisz się martwić że ją zgubisz bawiąc się nad wodą. 

38,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Gum Gum Figure jest idealną zabawką do żucia; wytrzymała i bezpieczna, zapewni Twojemu psiakowi wiele godzin dobrej zabawy. Świetnie dla dziąseł i zębów Twojego czworonożnego przyjaciela. 

Gryzę bo lubię:
Każdy piesek najzwyczajniej w świecie musi coś sobie podgryzać. A to kapcie, róg kanapy, papier toaletowy i co tam jeszcze do paszczy się zmieści. To zawsze dla niego była, jest i będzie najlepsza zabawa. Jeżeli podrzucisz mu zabawkę idealną do gryzienia przy każdym ugryzieniu, to psiak nieskromnie oszaleje z radości. 

Gdy bawimy się razem:
Chwile zabawy z futrzastym przyjacielem, to coś co najbardziej my i pieski uwielbiamy. Piszcząca zabawka jeszcze bardziej umili ten czas. Możesz wykorzystać zabawkę jako nauka aportowania i naukę posłuszeństwa.

Dla maluchów, średniaków i staruszków:
Każdy piesek, bez względu na wiek pokocha gumową zabawkę – każdy pies Ci to powie, a właściwie to nie będzie musiał nic mówić – zobaczysz to po jego szczęśliwych oczach. 

Zabawy wodne:
Zabawka idealnie nadaje się do zabawy w wodzie, nigdy nie zatonie. Dzięki wykonaniu z gumowego lateksu zawsze będzie pływać na powierzchni wody. 

Kolor wysyłamy losowo. 

Wymiary: 32 x 11 x 6 cm

 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.