• Nowy
YOKUCHI TENSUI MIST - preparat do zraszania roślin tropikalnych
YOKUCHI TENSUI MIST - preparat do zraszania roślin tropikalnych

YOKUCHI TENSUI MIST - preparat do zraszania roślin tropikalnych

Kod towaru: YOKUCHI TENSUI 200 ML
EAN:

Specjalna formuła nawozowo nawilżająca i wzmacniająca dla roślin tropikalnych i innych wilgotno-lubnych. 

19,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę
Ocena 0/5 0 opinii

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Hej człowieku! Lubimy pić i jeść liśćmi.
Nie tylko system korzeniowy roślin dostarcza im niezbędnych składników. Większość roślin pobiera makro i mikro elementy poprzez liście. Dlatego ważne jest aby zraszać roślinę odpowiednim preparatem nawozowym.

Tensui Mist
- preparat do zraszania Preparat przeznaczony do zraszania/podlewania roślin tropikalnych w hobbystycznych uprawach. Wzorowany na parametrach wody deszczowej spadającej w samych centrum puszczy amazońskiej. Dostarcza mikro i makro składniki przez powierzchnię liści.

Jak rozpoznać niedobory nawozowe w roślinach tropikalnych?
Dbasz o idealne parametry w Twoim terrarium. Kupujesz termometr, higrometr przyrządy do ogrzewania i nawilżania. Zakupiłeś rośliny, które dobrze czują się w warunkach jakie udało Ci się odtworzyć w terrarium. I klapa. Roślina gnije, usycha albo nie roślina prawidłowo lub w ogóle. Co jest problemem? Przede wszystkim odczyn pH wody + jej skład. Nie licz na to, że woda, którą Państwo doprowadziło do Twojego domu, rurami z nie wiadomo jakiego zbiornika wodnego, ma podobne parametry do tej padającej w puszczy amazońskiej. 

Jak zatem roślina ma się czuć dobrze skoro nie odżywiasz jej prawidłowo? Dlatego, powstał TENSUI MIST, aby ratować życie, wzmacniać i odpowiednio karmić i nawilżać rośliny tropikalne. 

Stosowanie: W aranżacjach zamkniętych z niewielką cyrkulacją powietrza – Po zaaranżowaniu podlewamy delikatnie podłoże oraz kilkukrotnie opryskujemy rośliny. Czynność powtarzamy jeżeli podłoże ulegnie przeschnięciu. W aranżacjach otwartych z dużą cyrkulacją powietrza – Po zaaranżowaniu podlewamy delikatnie podłoże oraz kilkukrotnie opryskujemy rośliny. Oprysk powtarzać codziennie w celu utrzymania odpowiedniej wilgotności.

Preparat YOKUCHI TENSUI MIST jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich zwierząt!
Jest bezpieczny przypadku połknięcia, a nawet może być pobierany jako picie dla zwierząt lubiących pobierać wodę z liści.

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.