Terrario Mantis Area L - terrarium akrylowe dla modliszek i owadów

Kod towaru: TR MANTIS AKRYL H20
EAN:

Terrarium dedykowane dla modliszek, owadów i pająków. W całości wykonane jest z akrylu, który charakteryzuje się doskonałą przejrzystością i wytrzymałością. Pokrywka jak i jedna ze ścian wyposażona jest w perforację odpowiadającą za odpowiednią cyrkulację powietrza. Wielkość otworów to 0.9mm. Wymiary Mantis Area L - 12x12x20cm

69,99 zł
Ocena 0/5 0 opinii

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Terrarium dla owadów:
Mantis Area idealnie nadaje się do hodowli modliszek, owadów (w tym, patyczaki, liśćce i inne straszyki) oraz pająków nadrzewnych jak i kopiących.

Mikro wentylacja:
Pokrywka jak i ścianka tylna posiada mikro perforacje. Odpowiada ona za prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pojemnika. Średnica otworów to 0.9mm uniemożliwia ucieczkę nawet najmniejszym owadom (np: młode patyczaki)

Wysokie dno:
Terrarium może mieć warstwę podłoża nawet do 5cm wysokości.

Zdejmowana pokrywa:
Górne wieczko jest otwierane. Z łatwością otworzysz terrarium, aby dostać się do środka. Wieczko jest solidne i ciężkie. Dlatego, nie może być samoczynnie otwarte przez mieszkańca terrarium. 

Laserowe cięcie:
Wszystkie ścianki oraz otwory wentylacyjne są cięte za pomocą wiązki laserowej. Dlatego, terrarium jest idealnie szczelne.

Dlaczego akryl?

Wykonanie pojemnika z akrylu ma swoje powody. Przede wszystkim akryl jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne oraz jest o wiele lżejszy. Dodatkowo, jest o bardziej przejrzysty niż szkło o marnej jakości lub plastik.

Składanie terrarium:
Terrarium otrzymasz rozłożone oraz oklejone folią zabezpieczającą. Samodzielnie należy złożyć terrarium, co nie sprawi żadnych problemów nawet najmłodszemu miłośnikowi egzotycznych zwierząt. W każdym momencie możesz rozłożyć terrarium, aby dokładnie umyć każdą ze ścian. Gumki, zawarte w zestawie, uniemożliwiają przypadkowe rozłożenie się terrarium na części pierwsze.

Dane techniczne:
- wymiary uśrednione: 12x12x20cm
- wymiary całkowite: 12,7x13,2x20cm

Dekoracja wewnętrzna widoczna na zdjęciach nie jest przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.