Andromeda Computers Phoenix X Controller - termostat i programator

Kod towaru: ANDROMEDA PHOENIX
EAN: 5907796495322

Mikroprocesorowe urządzenia Andromeda Computers. To najwyższej klasy aparatura oparta na systemach scalonych produkowanych przez niezależny koncern zza oceanu. Technologia mikroprocesorowa gwarantuje: stabilność, precyzję, niezawodność, komfort i wiele innych.

159,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Phoenix X Controller:
- grzanie (termostat)
- chłodzenie (termostat)
- dzień / noc (osobne ustawienia na porę doby)
- programator (timer)
- dwa kanały (termostat / timer)
- alarm

Phoenix X Controller - więcej o funkcjach:
Wyposażony jest w dwa niezależne kanały, gdzie każdy z nich programowany jest oddzielnie.

- Termostat:
Jeden z kanałów scalony jest z termostatem mikroprocesorowym. Oznacza to, że jedno z wyjść 230V może regulować temperaturę wewnątrz terrarium/akwarium/gworbox'ie i innych. Termostat może podnosić temperaturę lub obniżać ją, za pomocą odpowiednich urządzeń. Możesz ustalić inną temperaturę na dzień i na noc.

- Programator:
Włącza i wyłącza podłączone urządzenia o danej, zaprogramowanej przez użytkownika z dokładnością do 1 minuty, godzinie.

- Alarm:
W przypadku, gdy Twoje urządzenia zewnętrzne (kabel grzewczy, żarówka grzewcza itp) nie będą w stanie ogrzać terrarium (np: w wyniku przepalenia się żarówki) Phoenix X zaalarmuje Cię o tym fakcie. Włączy się przerywany sygnał dźwiękowy. Sam ustalasz próg alarmu, czyli kiedy mechanizm ma się włączyć. 

Budowa Phoenix X Controller:

- Sonda:
Za pomiar temperatury odpowiedzialna jest sonda o małych gabarytach. Czujnik ten umieszczony jest na przewodzie o sporej długości - 150cm.

- Wyświetlacz LCD:
Zewnętrzne umieszczenie wyświetlacza znacznie ułatwia obsługę i dba o estetykę. Umieść wyświetlacz np: na terrarium (w zestawie taśmy montażowe) aby mieć łatwy dostęp. Gniazda 230V umieść pod szafką. Nie musza być widoczne.

- System scalony - mikroprocesory Andromeda Computers:
Działanie i programowanie akcesorium obsługiwane jest przez wysokiej klasy podzespoły elektroniczne, w tym procesory i układy scalone produkowane przez Andromeda Computers. Układ ten gwarantuje niezawodność, precyzję działania, stabilność i komfort programowania.

Andromeda Computers skąd się wzięli ?
Producent podzespołów elektronicznych zakupił możliwość wykonywania termostatów / higrostatów / i programatorów elektronicznych. "Włożyli" do środka swoją sprawdzoną technologię. W ten sposób na rynku, nie tylko zoologicznym, pojawiły się nowe urządzenia. 

Przykładowa konfiguracja urządzenia
:

- Do pierwszego kanału podłączamy urządzenie grzewcze (lampa, mata, kabel) i ustawiamy przedział czasowy, np. 10:00-18:00. Ustawiamy temperaturę dla tego przedziału, np. 38ºC. Ustawiamy drugi przedział czasowy na 19:00-9:00 i temperaturę na 22ºC.

- Do drugiego kanału podłączamy lampę UVB i ustawiamy przedział czasowy na 9:00-19:00.

- Urządzenie jest gotowe do pracy. O 8 rano "wzejdzie słońce" czyli zapalą się żarówki UVB. Po godzinie, gdy słońce jest wyżej, temperatura w terrarium zacznie rosnąć aż do 38 stopni. Przed wieczorem zanim zachodzi słońce spada temperatura, po godzinie zachodzi słońce - gasną lampy UVB. Termostat utrzymuje temperaturę 22 stopnie przez całą noc aż do kolejnego dnia.


Dane techniczne:
- zakres temperatur od 0 do 50ºC
- rozdzielczość temperatury: 0,1ºC
- dokładność:  +/- 1ºC
- timer:  0-24 h
- pobór mocy:  3 W
- maksymalna moc podłączanych urządzeń: 1200 W
- długość kabla z sondą: 150cm
- wymiary sondy: 3,5 x 8mm
- długość kabla zasilającego: 100cm
- długość kabla pomiędzy gniazdami a wyświetlaczem: 100cm 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.