• Nowy

Aquael LEDDY TUBE - oświetlenie LED 10W ACTINIC 2.0

Kod towaru: AQUAEL LEDDY TUBE 10W ACTINIC 2.0
EAN: 5905546330732

Ledowy zamiennik dla świetlówek do akwariów serii LEDDY TUBE ACTINIC 2.0. Model wyposażony jest w odpowiednio ułożone nowoczesne diody LED emitujące światło o barwie aktynicznej i łącznej mocy 10W. Diody umieszczone zostały na aluminiowym profilu, w okrągłej szklanej tubie, która jest jednocześnie kloszem lampy, przepuszczającym niemal 100% światła.

171,49 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Jeśli chcesz stworzyć idealne warunki dla mieszkańców Twojego morskiego akwarium rafowego, musisz pamiętać o oświetleniu. W takim akwarium konieczne jest stosowanie dwóch rodzajów światła o różnej temperaturze barwowej - białego i aktynicznego.

Światło białe
Jest głównym rodzajem stosowanym w akwarystyce rafowej. Daje energię potrzebną do fotosyntezy dla zooksantelli oraz odwzorowuje piękne kolory zwierząt morskich.

Światło aktyniczne
Drugim rodzajem światła, niezbędnym w akwarium rafowym, jest światło aktyniczne. Jest ono intensywnie niebieskie do lekko fioletowego i ma temperaturę barwową 16000-24000 K. Pomaga w imitowaniu efektu wschodu i zmierzchu słońca, a także przyczynia się do lepszego wybarwienia ryb, koralowców i innych bezkręgowców osiadłych. Może również wzmacniać efekt fluorescencji, co dodaje zwierzętom wyjątkowo atrakcyjnego wyglądu.

LEDDY TUBE 10W ACTINIC
Moduł ledowy zapewnia idealną iluminację akwarium rafowego, dzięki diodom LED emitującym światło aktyniczne. Można go instalować w pokrywach i lampach Aquael oraz w lampach dedykowanych dla tradycyjnych świetlówek akwarystycznych z zastosowaniem akcesoryjnych adapterów T5/T8. 

Wersja ACTINIC 2.0 ma identyczną konstrukcję jak lampy RETRO Fit, z tą różnicą, że nie zawiera adapterów w komplecie. To zamiennik dla lamp RETRO Fit typu Actinic o mocy 10W.

Dane techniczne:
Moc: 10W 
Długość: 415mm
Barwa światła: 20000K

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.