YOKUCHI HOHI CAPS - kapsułki nawozowe roślin tropikalnych 10szt.

Kod towaru: YOKUCHI HOHI CAPS 10SZT.
EAN:

Kapsułki wzbogacające podłoże o niezbędne dla roślin tropikalnych nawozy. Wzmacnia kondycję i umożliwia prawidłowy wzrost roślin.

14,99 zł
Ocena 0/5 0 opinii

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Hej człowieku! Daj nam jeść! Nie samą wodą żyje roślina.
Dlaczego nawożenie podłoża jest ważne dla roślin?
Rośliny potrzebują do życia nie tylko wody i światła. Niezebędnycm budulcem są różnego rodzaju pierwiastki i związki chemiczne, które pozwalają roślinie rozwijać się i fotosyntezować.

Kapsułki nawozowe – Hohi caps

Kapsułki nawozowe przeznaczone do nawożenia roślin tropikalnych w hobbystycznych uprawach. Zawierają kompleks składników organiczno – mineralnych o długoterminowym uwalnianiu, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin. Dzięki zawartości mineralnej pożywki wpływa korzystnie na ryzosferę – strefę przykorzeniową roślin.

Kupiłem wysokiej klasy podłoże. Dlaczego muszę nawozić kapsułkami?
Każde podłoże ma pewną "pulę" składników odżywczych dla roślin. Rośliny pobierają je, aż w końcu kiedyś owa pula musi się skończyć. Dlategom musisz ponownie dostarczyć do podłoża niezbędnych nawozów.

Kapsułki można stosować dla wszystkich roślin. W uprawie doniczkowej jak i w terrarium, lesie w słoiku, wabi kusa, paludarium i wiele innych.

Stosowanie: Aplikować w pobliżu korzeni za pomocą pincety co 10-15cm. Aplikację powtarzać: W oświetlonych aranżacjach/terrariach co 4 tygodnie, w aranżacjach z naturalnym/słonecznym oświetleniem w okresie wegetatywnym co 6-8 tygodni.

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.