HappyPet Interactive Rugby Ball Mini - gumowa piłka rugby

Kod towaru: KOM INTERACTIVE RUGBY MINI 55559
EAN: 701029555594

Interactive Rugby Ball mini to gumowa piłka do zabawy wykonana z najlepszej jakości naturalnej gumy, została zaprojektowana z myślą o trwałości. 

54,49 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Gumowa piłka w kształcie mini piłki do rugby, dla naszych pupilów zaprojektowana została z myślą o właścicielach aktywnych psów. Wykonana zastała z mocnej odpornej gumy, niewypełniona w środku. Dzięki nieregularnemu kształtowi piłka odbija się w nieprzewidywanym dla psa kierunku, zachęcając go do biegania za piłką, a zarazem do aktywnego treningu. W konstrukcji zabawki są wypustki które podczas zabawy masują dziąsła zwierzaka. Zabawkę można wykorzystać do różnych zabaw z pupilem np. jako aport, gryzak. 

Gdy Pana lub Pani nie ma w domu: 
Gumowa piłka  to wspaniała zabawa Twojego pupila podczas naszej nieobecności w domu. Zapewni pupilowi wiele godzin dobrej zabawy, wspomoże nawyk żucia Twojego psa i zapobiegnie żuciu, obgryzaniu mebli domowych. 

Chropowata, aby bardziej prowokować:
Zewnętrzna struktura piłki posiada wypustki. Twój psiak wybada to jęzorem. Jeszcze bardziej go to zmotywuje do kłapania paszczą i sprawdzania, gdzie jeszcze zabawkę można ugryźć.

Wyjątkowa wytrzymałość:
Gryzak może być miliony razy ugryziony, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie łamie się, nie przerywa, przy tym wytrzymała. Nie straszne mu mamucie kły dużego dorosłego osobnika. 

Kolor wysyłamy losowo. 

Wymiar: 19x9x9 cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.