Comfy Catspring - poidło fontanna z filtrem wody dla kotów i psów

Kod towaru: COMFY POIDŁO AUTOMATYCZNE CATSPRING
EAN: 5905546330367

CatSpring to przepływowe poidło dla kotów i psów. Polecane jest dla wszystkich kotów i psów, a w szczególności dla starszych, cierpiących na schorzenia układu moczowego, karmionych suchym pokarmem oraz wykazujących niechęć do picia wody z tradycyjnej miski.

139,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

CatSpring to przepływowe poidło dla kotów i psów. Posiada cichą, energooszczędną pompę o bezpiecznym napięciu 5V z klasą szczelności IPX8, czujnik zabezpieczający przed pracą pompy „na sucho” oraz diodę LED sygnalizującą poziom wody niewystarczający do prawidłowej pracy pompy. Duża pojemność magazynowania (2,5 l) sprawia, że woda w urządzeniu nie musi być często uzupełniana, chociaż zaleca się jej codzienną wymianę oraz czyszczenie poidła minimum raz na 7 dni. O czystość wody w zbiorniku dba dołączony do zestawu filtr o dwóch warstwach: zadaniem gąbki jest wyłapywanie sierści, a warstwa węgla aktywowanego usuwa nieprzyjemny smak i zapach.

CatSpring wyposażone zostało w funkcję awaryjnego przechowywania wody na najwyższym poziomie pojemnika, co gwarantuje zwierzęciu nieprzerwany dostęp do wody nawet w przypadku awarii zasilania. Sposób pracy poidła można dostosować do potrzeb pupila. Jeśli zwierzę intryguje ruch wody, można wybrać tryb, w którym woda spływa z ozdobnego elementu rozprysku jak w fontannie. Po zdjęciu elementu rozprysku woda wciąż jest w ruchu, ale płynie spokojniej – ma też większą zawartość tlenu.

Poidło CatSpring polecane jest dla wszystkich kotów i psów, a w szczególności dla starszych, cierpiących na schorzenia układu moczowego, karmionych suchym pokarmem oraz wykazujących niechęć do picia wody z tradycyjnej miski. Gwarantuje czworonogom stały dostęp do przefiltrowanej wody, co może pozytywnie wpływać na ich zdrowie. Jego minimalistyczny, uniwersalny design i ozdobny element rozprysku wody sprawiają, że może stanowić oryginalną ozdobę mieszkania. CatSpring produkowane jest w Polsce, co zapewnia jakość i bezpieczeństwo tworzyw, możliwość serwisowania i dostępność filtrów wymiennych.


- wymiary: 20x20x14cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.