Roślina InVitro - Hydrocotyle Japan
Roślina InVitro - Hydrocotyle Japan
Roślina InVitro - Hydrocotyle Japan

Eco Plant Hydrocotyle Japan - roślina invitro 20 sztuk

Kod towaru: SADZONKA ROSLINA HYDRO JAPAN #026
EAN: 5905280163580

Popularna i bardzo wytrzymała roślina. Jest wszechstronna, gdyż nadaje się na trawnik, roślinę drugiego planu, a nawet do obsadzenia korzeni. Roślina nie jest wymagająca i posiada wysokie zdolności adaptacyjne oraz emersyjne. Ilość sadzonek w zestawie 20 sztuk + od 2 do 10 GRATIS

2,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

O roślinie Hydrocotyle Japan:
Roślina zdobyła popularność, dzięki sławnemu akwaryście Takashi Amano. Roślina o wszechstronnych zastosowaniach. Jest jedną z popularniejszych roślin trawnikowych i drugiego planu. Szczególnie polecana początkującym akwarystom, ze względu na dużą wytrzymałość na różne warunki panujące w akwarium. 

Roślina szybko rośnie w dobrych warunkach. Tworzy gęsty trawnik przy wysokim oświetleniu. Przy słabszym oświetleniu, sadzona w kępkach nadaje się na drugi plan. Hydrocotyle'a dobrze radzi sobie po obsadzeniu na np. korzeniach. 

Hydrocotyle'a poradzi sobie również w terrarium o wysokiej wilgotności. Jednakże jej korzenie powinny znajdować się w wodzie. 

Wysokie stężenie żelaza spowoduje czerwone wybarwienie się rośliny. Dlatego polecane jest zastosowanie Neo Tabs Plant K oraz Neo Tabs Plant Tabs do prawidłowego wzrostu. 

Roślinę można łatwo rozmnażać poprzez przycinanie i wkładanie nowych szczepek do podłoża. Podłoże powinno posiadać sporą ilość makro i mikro elementów.

Podczas sadzenia kępy powinny znajdować się w odległości 2,5cm od siebie, aby szybciej rosły. 

Dodatek CO2 i miękka woda będą znacząco przyspieszać wzrost. Roślina ta może szybko rosnąć i będzie wymagać regularnego przycinania, gdy będzie hodowana w odpowiednich warunkach. 

Trudność hodowli:
Łatwa/Średnia

Roślina na plan:
Pierwszy/Drugi

Tempo wzrostu:

Średnie/Szybkie

Oświetlenie:
Średnie ok. 0,5W/l

Zapotrzebowanie CO2:
Niskie 4 - 10 mg/l

Wysokość:
4 - 20 cm

Zbiornik:
Akwarium i Terrarium

Ilość sadzonek: 20 sztuk + 2 - 10 GRATIS

Oferta dotyczy sadzonek. Roślina jest dostarczana w formie sadzonki gotowej do rozrostu. Jest wolna od glonów i ślimaków. Roślinki te w krótkim czasie rozrosną się i przybiorą docelowe kształty. Rośliny znajdujące się w tym zestawie należy traktować jako szczepki do dalszej hodowli i rozmnażania.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.