Dr.Seidel Maskol 100ml - preparat maskujący zapachy

Kod towaru: DR. SEIDEL MASKOL NEUTRAL. ZAPACHY 100ML
EAN: 5901742000080

Preparat, który szybko i skutecznie neutralizuje brzydkie zapachy w tym silny zapach moczu. Przeznaczony do użytku na dywanach, podłogach sofach i w innych miejscach w których znalazłeś przykra niespodziankę.

20,49 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Ups.. Przepraszam Cię człowieku.
Gdy poszedłeś do pracy, od razu wskoczyłem do Twojego łóżka. Miejsce gdzie spałeś było jeszcze ciepłe. Bardzo twardo zasnąłem... i śniło mi się drzewko. Przepraszam, nie wiem jak to się stało. 

Piesku to żaden problem:
Wiem, że nie chciałeś siusiać na dywan. Mam taki psik psik, który usunie zapach. A teraz bądź grzeczny bo goście już idą.

Dr.Seidel Maskol:
Skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta (w tym zapach moczu). Przeznaczony do używania na podłogach, dywanach i meblach. Skład Maskolu został tak dobrany, że działa on komplementarnie do zapachu amoniaku, który jest głównym elementem nieprzyjemnego zapachu moczu.

Działanie Maskol
Działanie Maskolu można porównać do działania kolorów komplementarnych: po zmieszaniu żółtego z niebieskim otrzymujemy inny kolor zielony. Po spryskaniu Maskolem miejsc zanieczyszczonych otrzymujemy zupełnie inny, neutralny zapach różny od zapachu Maskolu i nieprzyjemnych zanieczyszczeń.

Sposób użycia: Zabrudzone miejsca umyć a następnie spryskać niewielką ilością płynu Maskol

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.