Groom Rub Down Mitts - rękawiczki do suszenia psa

Kod towaru: KOM DOG RUB DOWN MITTS PAIR 10743
EAN: 701029107434

Rękawice Groom z mikrofibry to świetny sposób na osuszanie Twojego pupila po spacerze w deszczu oraz po kąpieli. Dzięki wysokiej jakości mikrowłókien rękawica dobrze wchłania wilgoć i sierść zwierzaka szybko staje się sucha. 

49,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Rękawice Groom z mikrofibry to świetny sposób na osuszanie Twojego pupila po spacerze w deszczu oraz po kąpieli. Dzięki wysokiej jakości mikrowłókien rękawica dobrze wchłania wilgoć i sierść zwierzaka szybko staje się sucha. Niewielkie rozmiary rękawic pozwalają na przechowywanie ich nawet w samochodzie, aby osuszać pupila oraz wyczyścić łapki przed wejściem do wnętrza samochodu. 

Decydując się na posiadanie psa, musimy wiedzieć, że to nie tylko ogromna przyjemność, ale również poważny obowiązek. Aby wynagrodzić zwierzętom tę bezgraniczną miłość, którą nam oferują, musimy zadbać o ich zdrowie, aby jak najdłużej były w naszym życiu. Ważnym elementem w zdrowiu naszych Pupili jest skóra i sierść. Na jej wygląd ma wpływ klimat czy rodzaj pożywienia, ale również sposób jej pielęgnacji.

Zalety produktu:
- do szybkiego suszenia psa 
- wysokiej jakości mikrowłókna, dobrze wchłaniająca wilgoć
- idealny do samochodu podczas wspólnych wycieczek, szybkie czyszczenie łapek 
- niezwykle chłonne oraz szybko schnące 

Wymiary: 48 x 16cm 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.