JBL Protemp e300 - grzałka zewnętrzna

Kod towaru: JBL PROTEMP E300 60427
EAN: 4014162604279

Grzałka przepływowa, która jest zintegrowana z wężem zewnętrznego filtra akwariowego, dzięki czemu grzałka w akwarium staje się zbędna.

144,49 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

- Instalacja w obiegu filtracyjnym zapewnia bardzo równomierny rozkład temperatury wody z dokładnością pomiaru +/- 0,5 °C i odstępem przełączania 1,0 °C w akwarium.
- Grzałka przepływowa, która jest zintegrowana z wężem zewnętrznego filtra akwariowego, dzięki czemu grzałka w akwarium staje się zbędna.

Optymalna wymiana ciepła 
Większość ryb akwariowych pochodzi z wód tropikalnych i wymaga temperatury wody pomiędzy 22 a 30 °C. W akwariach zbiorowych z rybami/ bezkręgowcami z różnych regionów, temperatura wody powinna wynosić 24-26 °C.  Tylko dla hodowli np. dyskowców 30°C jest odpowiednią temperaturą. Wiele gatunków krewetek pochodzi z chłodniejszych wód i nie toleruje temperatury 25-30 °C.

Ogrzewanie do akwarium
Temperatura wody powinna być ustawiona za pomocą "grzałki regulacyjnej", która automatycznie reguluje temperaturę. W tym celu dostępne są grzałki regulujące w kształcie pręta, mocowane na stałe w akwarium (JBL ProTemp s) o różnej mocy oraz grzałki zewnętrzne/grzałki przepływowe zintegrowane z wężem odprowadzającym wodę z filtra zewnętrznego (JBL ProTemp e) o dwóch mocach.  Zaletą zewnętrznej grzałki jest to, że jest to jeden produkt mniej, który musi być umieszczony wewnątrz akwarium i dystrybucja ciepła w akwarium jest bardziej równomierna. Ponadto na wyświetlaczu cyfrowym grzałki zewnętrznej zawsze w czytelny sposób pokazywana jest aktualna temperatura wody. Grzałki zewnętrzne mogą być oczywiście również zasilane oddzielną pompą wodną.

Prosta instalacja
Odetnij wąż od filtra zewnętrznego, który zawraca wodę do akwarium, włóż pomiędzy nie grzałkę zewnętrzną, podłącz i ustaw żądaną temperaturę wody.

Dane techniczne: 
- Moc: 300W
- Do akwariów od 90 do 300L

W zestawie: grzałka, przykręcane (3/4'') przyłącza do węży 12/16, 16/22 i 19/25 mm, szczotka do czyszczenia 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.