Dogario Bonni Soft for Senior - bardzo miękkie mięso dla seniorów

Kod towaru: GRYZAK WĄTROBA
EAN: 5905280164037

Suszona wątroba duża to doskonały gryzak dla psów i świetny czas zabawy. Specjalny proces suszenia sprawił, że wątroba Dogario jest niezwykle delikatna. Polecana wszystkim starszym pieskom, nawet jeśli mają ubytki w uzębieniu oraz szczeniakom. Doskonale czyści zęby i dziąsła, a do tego świetnie smakuje. Wątroba w paskach o długości od 25 do 35cm. 

7,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

- bardzo delikatna
- dla staruszków, ale może też dla młodziaków
- świetne czyszczenie zębów i dziąseł
- bardzo smakowita i pachnąca (pachnie jak maggi) 


Dla jakiego psa wątroba wołowa? Jak to ugryźć?
Dogario ma specjalną metodę suszenia i wędzenia wątroby. Wynikiem tego jest ona bardzo delikatna - jednocześnie krucha i miękka. Zęby zapadają się w niej nim pies ją przegryzie. Dokładnie czyści kamień nazębny dookoła oraz czyści dziąsła, dbając o pyszczki naszych ukochanych. Polecana szczególnie dla seniorów, nawet jeśli mają braki w uzębieniu.

100% naturalna krówka:
- bez konserwantów
- bez soli i przypraw
- bez polepszaczy
- nie jest bielone
- nie smarowane farbą wędzarniczą
- nie pakujemy suszonek w torbę foliową!!

Wszystkie gryzaki Dogario trzymamy luzem i tylko do transportu pakujemy:
Każde suszone mięso powinno być trzymane w pomieszczeniach sterylnych, ciepłych i o dużym przepływie powietrza. Jeżeli ktoś pakuje suszone gryzaki w folię; zamyka je i całkowicie odcina dopływ powietrza. Powoduje to narastanie pleśni i grzybów niebezpiecznych dla zwierzaka. Może się to skończyć biegunką! lub wizytą u weterynarza. Dodatkowo gryzak taki mięknie i nie sprawie już tyle frajdy.


Dlaczego gryzienie jest takie ważne? To naturalna potrzeba twojego psa!

Gryzę bo lubię!
Każdy kudłatek uważa, że najlepsza zabawa na świecie to gryzienie i bieganie. Skoro zostaje sam w domu lub jesteś zajęty to daj mu coś do gryzienia. Niech się psiak zajmie sobą.

Twój pies gryzie róg stołu albo buty?
Nie wiń go za to. Ma w genach gryzienie - czyści w ten sposób zęby i sprawia mu to wiele radości. Podrzuć mu naturalny gryzak, a zostawi Twoje buty w spokoju.

Dentysta poleca:
Gryzienie usuwa kamień nazębny. To dość istotne, gdyż nadmiar kamienia szybko doprowadza do zapalenia dziąseł. W przypadku ostrego zapalenia nie obejdzie się bez wizyty u weterynarza, które w ekstremalnych przypadkach kończy się wyrywaniem zębów. Dlatego lepiej podać coś do gryzienia, choćby raz na tydzień, niż wydawać majątek na leczenie zębów.

Zdrowy kąsek:
Gryzak wykonany jest z wysokiej jakości mięsa wołowego pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu jest pełen białka i składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju psiaka. Gryzaki są wolne od sztucznych dodatków, barwników, wybielaczy czy konserwantów. Jest wolno suszone gorącym powietrzem. Lekko podwędzone i podpalone dla uwolnienia smaków.


Wątroba wołowa jest produktem naturalnym. Wielkość waga i kształt mogą się od siebie różnić.
Rozmiar średni oznacza wątrobę ciętą na paski o długości od 25 do 35cm. Średni przekrój paska to ok. 2 x 3cm
Oferta dotyczy jednej sztuki.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.