Dogario Bonni Pig's Ear L - duże wieprzowe ucho oferta hurtowa x50

Kod towaru: SWINSKIE UCHO STANDARD 50SZT
EAN:

Wieprzowe ucho to doskonały czas zabawy dla każdego psa. Naturalny gryzak sprawi, że Twój pies zajmie się gryzieniem i da Ci dłuższą chwilę spokoju. Idealny kiedy wychodzisz z domu lub jako smaczna przekąska. Ucho jest suszone i tylko delikatnie podwędzane dla lepszego smaku i zapachu. Uszy w rozmiarze "duży" od 40g do 60g, 14cm do17cm.

194,50 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

________10 sztuk________

- naturalny
- bez konserwantów
- rozmiar "duży"
- świetna zabawa


Gryzę bo lubię!
Każdy kudłatek uważa, że najlepsza zabawa to gryzienie lub bieganie. Skoro zostaje sam w domu lub jesteś zajęty to daj mu coś do gryzienia. Niech się psiak zajmie sobą.

Twój pies gryzie róg stołu albo buty?
Nie wiń go za to. Ma w genach gryzienie - czyści w ten sposób zęby i sprawia mu to wiele radości. Podrzuć mu naturalny gryzak, a zostawi Twoje buty w spokoju. Już jedno ucho potrafi zaspokoić potrzeby psa na parę dni!

Ucho jako nagroda. Niech umysł odpocznie.
Naturalny gryzak świetnie się sprawdzi jako nagroda po dłuższym treningu wymagającym uwagi i skupienia psa. Bawiąc się gryzakiem pies całkowicie odda się tej czynności, a jego umysł będzie skupiony tylko na gryzaku co pozwoli utrwalić mu wcześniejsze informacje. To jakby odpoczynek dla umysłu po wyczerpujących ćwiczeniach. Odpowiednia chwila wytchnienia jest równie ważna jak samo ćwiczenie!

Rozmiar "duży" dla jakiego psa.
W zasadzie dla każdego za wyjątkiem tych najmniejszych. Jeżeli masz mniejszego psiaka to możesz przeciąć ucho, aby pupilek zbytnio nie najadał się. 

Dentysta poleca:
Gryzienie ucha usuwa kamień nazębny. To dość istotne, gdyż nadmiar kamienia szybko doprowadza do zapalenia dziąseł. W przypadku ostrego zapalenia nie obejdzie się bez wizyty u weterynarza, które w ekstremalnych przypadkach kończy się wyrywaniem zębów. Dlatego lepiej podać wieprzowe ucho do gryzienia, choćby raz na tydzień, niż wydawać na leczenie zębów. 

100% Naturalna świnka:
- bez konserwantów
- bez polepszaczy
- nie jest bielone
- nie smarowane farbą wędzarniczą 

Ucho jest wolno suszone gorącym powietrzem. Lekko podwędzone i podpalone dla uwolnienia smaków.

Ucho jest produktem naturalnym. Kształt, kolor i waga mogą się różnić. 
Rozmiar ucha L oznacza wagę od 40g do 60g. Wielkość od 14 do 20cm wysokości i 12 - 17 szerokości. 

Oferta dotyczy 10 sztuk wieprzowych uszu.Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.