Eco Plant Hygroryza Aristata - roślina pływająca

Kod towaru: SADZONKA ROSLINA HYGRORYZA ARISTATA #010
EAN: 8508190005130

Rośliny pływające stosowane w akwarystyce (choć pochodzą z różnych stron świata) są do siebie raczej podobne. Posiadają owalne lub zbliżone do owalu liście rosnące w kształcie rozety lub wzdłuż łodygi jak Salwina. Dlatego można powiedzieć o Hygroryzie, że jest jedyną w swoim rodzaju roślinką pływającą. Oprócz fantastycznego kształtu posiada niezrównane właściwości pochłaniające szkodliwe związki. Jest to najsilniej przeciwdziałająca glonom roślina akwariowa. 

2,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę
Ocena 0/5 0 opinii

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Hygroryza Aristata:
Roślina ta szybko rośnie i rozmnaża się. Jej wzrost ściśle powiązany jest z usuwaniem z wody szkodliwych związków. Dlatego pozwól jej rosnąć i robić swoje, a starsze liście lub nadmiar całych roślin usuwaj z zbiornika wg. własnego uznania. Hygroryzę doceniają nie tylko akwaryści ale również pracownicy oczyszczalni ścieków. Okazuje się, że roślinka ta tak bardzo wchłania szkodliwe związki, że stosuje się ją do oczyszczania wszystkiego co płynie z naszych gospodarstw domowych. A co z tego mamy my akwaryści? Czystą uzdatnioną wodę pozbawionych wszelkiego rodzaju nieprzyjaznych pierwiastków, a dodatkowo zabezpieczenie przed glonami. 

Roślina rozmnaża się poprzez rozgałęzianie się. Możesz dowolnie dzielić roślinkę na mniejsze.

Unikat wśród pływających roślin:
Nawet gdyby w jakimś zbiorniku pływało tysiąc roślin - od razu rozpoznasz hygroryzę. Jako jedyna posiada długie spłaszczone liście rosnące najczęściej przeciwlegle na mocnej łodydze. 

Nie tylko akwarium!
Świetnie sprawdzi się też w paludariach lub terrariach. Roślina może być częściowo poza wodą. Ponadto możesz umieścić roślinę w stawie lub oczku wodnym.

Oferta dotyczy jednej sztuki o długości 20 - 30cm.

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.