• Nowy

Kruger Meier Wildhorn LCD - termostat

Kod towaru: KRUGER MEIER WILDHORN LCD
EAN:

Termostat elektroniczny - akwarystyczny lub do terrarium. Cechuje go niezawodność, niezwykła precyzja oraz duży wyświetlacz LCD. Nadaje się do grzałki akwariowej, wentylatorów chłodzących, kabla grzewczego, maty grzewczej lub żarówek grzewczych. Posiada funkcje grzania, chłodzenia, opóźnienia, histerezy i alarm.

109,99 zł
Ocena 5/5 3 opinie

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

- przyciski dotykowe
- precyzyjna regulacja
- grzanie i chłodzenie
- funkcja opóźniania i histerezy
- alarm
- wodoodporna sonda temperatury


Akwarystyczny - nie przemysłowy:
To jest cecha termostatu, którą powinieneś brać pod uwagę. Na czym polega różnica? Termostaty przemysłowe mają o wiele większy zakres pracy (np: od -40 do +110st.C) dla przemysłu taka rozbieżność jest ważna, ale do terrarium zupełnie niepotrzebna. Termostaty o tak szerokim zakresie pracy są o wiele mniej dokładne!!! Termostat Wildhorn posiada zakres pracy od +16 do +40st.C. Przy tak wąskim zakresie pracy (a jednocześnie wystarczającym dla każdego akwarium) termostat zachowuje mega dokładność przy każdym jednym stopniu temperatury, co jest kolosalnie ważne dla Twoich ryb i koralowców lub roślin.
Grzanie czy chłodzenie?
Termostat może odwrócić swoje działanie. Dlatego może sterować chłodzeniem (np: wentylator) lub ogrzewaniem (żarówka, kabel, itp) w zależności czego akurat potrzebujesz. Opcję chłodzenia na pewno docenią posiadacze Aksolotli.

Szybkie programowanie i wyświetlacz LCD:
Programowanie jest skrajnie proste i poradzi sobie z nim każdy, nawet jeśli wcześniej nie korzystał z takich urządzeń. Podczas programowania wyświetlacz będzie Ci pokazywać temperaturę jaką sam ustalasz. Po programowaniu przełączy wyświetlacz na czuwanie, wyświetlając Ci aktualną temperaturę w terrarium. 

Funkcja grzania i chłodzenia:
Możesz dowolnie wybrać formę pracy termostatu. Może on sterować temperatura poprzez jej podnoszenie lub obniżanie, co jest ważne w czasie letnich upałów.

Opóźnienie i histereza:
To przydatne funkcje. Opóźnienie włączenia urządzeń i histereza mają za zadanie imitować naturalne spadki temperatur i ich płynne przejścia. Sam wybierasz wartość histerezy i czas opóźnienia. 

Co mogę podpiąć pod termostat:
- grzałki akwariowe
- chłodziarki
- wentylatory

w terrarium:

- żarówki, emitery ciepła, promienniki, kable grzewcze, maty grzewcze, kamienie grzewcze


Łącznie ich moc (bo możesz podpiąć kilka takich urządzeń na raz - korzystając z rozdzielacza lub listwy) nie może przekroczyć 1100W. To na tyle dużo, że na pewno nie zbliżysz się do tej wartości. Dane techniczne:
- maksymalna moc grzałek, żarówek, kabli, mat grzewczych itp: 1100W
- maksymalna moc wentylatorów i pomp wody: 275W
- pobór prądu przez samo urządzenie - termostat: 3W
- zakres pracy: 16 - 40st.C
- dokładność pracy 1st.C
- dokładność pomiaru: 0,1st.C
- długość kabla zasilającego: 100cm
- długość kabla sondy: 150cm


Szczegóły produktu

Opinie o produkcie Wystaw opinię o produkcie by ułatwić zakup innym

Oceń produkt Thumb
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.