• Nowy

OiiBO Terrarium RKF0320W - szklana klatka 60x45x35cm

Kod towaru: RZ RKF0320W
EAN: 6972604590451

Terrarium dla małych gryzoni to klatka ze szklanymi przesuwanymi drzwiami. Nowoczesna klatka dla chomika, jeża, świnki morskiej, myszy czy szczura zapewnia doskonałą widoczność zwierzęcia i pozwala na kontakt z nim w dowolnym momencie. Terrarium posiada zdejmowaną siatkę wentylacyjną, przesuwane szklane drzwi, metalowe kratki i zabezpieczenie przed ucieczką.

909,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Dokąd nocą tupta jeż? Do szklanej klatki OiiBO!
Klatka została zaprojektowana w taki sposób, aby Twój pupil czuł się w niej jak w swoim naturalnym środowisku. Jest wykonana ze szkła oraz metalu, dlatego możesz umieścić w niej swojego małego przyjaciela i zrelaksować się, nie słysząc odgłosów gryzienia. Jej całkowita przezroczystość sprawia, że masz świetny widok na aktywność gryzonia. Możesz spędzić godziny na jego obserwowaniu i podziwianiu. Szklana klatka zapobiega ucieczce zwierzęcia, jest łatwa do czyszczenia i wodoodporna. 

Nowoczesny design i widoczność 360° na Twojego pupila 
Szklana klatka dla gryzoni z podwójnymi przesuwanymi drzwiami została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i komforcie małych zwierząt. Produkt został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami i preferencjami profesjonalnych hodowców gryzoni. Konstrukcja terrarium daje wiele przestrzeni dla jego mieszkańców, a szklane ściany i kratki sprawią, że nie umknie ci żaden szczegół z życia twojego pupila. Dodatkowo klatka będzie doskonałą dekoracją w Twoim domu.

Zalety produktu:
- otwierana siatka wentylacyjna - wygodne karmienie i czyszczenie
- nowoczesny i elegancki design
- duża przestrzeń do aktywności gryzonia
- przesuwane szklane drzwi - ułatwiają kontakt ze zwierzakiem
- metalowe kratki - zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza
- zabezpieczenie przed ucieczką
- wbudowane nóżki - pozwalają bezpiecznie piętrować terraria

Doskonała wentylacja
Górna pokrywa terrarium to zdejmowana siatka wentylacyjna, a boki terrarium wyposażone są w metalowe kratki. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na przepływ świeżego powietrza i prawidłową wentylację w klatce. 

Przesuwane drzwi i przestronna przestrzeń
Podwójne przesuwane drzwi umożliwią łatwy dostęp do zwierzaka, wygodne karmienie i czyszczenie terrarium. W klatce jest wiele miejsca na zabawki, kołowrotki, miski, dekoracje czy pojemnik na ściółkę. Przede wszystkim Twój pupil ma wystarczająco dużą przestrzeń, aby szaleć i relaksować się.

Bezpieczeństwo i komfort gryzonia
Jeśli boisz się, że chomik przegryzie plastikową lub drewnianą klatkę i ucieknie, terrarium OiiBO jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Wysokiej jakości szkło oraz metalowe brzegi pozwolą Ci spać spokojnie bez obaw o ucieczkę zwierzęcia. Klatka została wyposażona w specjalny mechanizm blokujący przednie drzwi za pomocą zamka. 

Jakie zwierzęta mogą być hodowane w szklanej klatce 60x45x35cm?
- chomik: syryjski, karłowaty, chiński, dżungarski, 
- jeż
- świnka morska
- szczur
- mysz
- myszoskoczek
- szynszyla
- wiewiórka

Wymiary: 60 x 45 x 35cm

Widoczne na zdjęciach dekoracje nie są częścią zestawu!

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.