• Darmowa dostawa

  już od 99zł*

 • Wysyłka w 24h

  100% towaru na stanie

 • Bezpieczeństwo

  Certyfikat SSL

 • Zwrot do 30 dni

  Gwarancja zadowolenia

Ostatnie opinie

Przez Krzysztof P. dnia 16 Jun 2019 :

(1) 

Jebao FA-2000 pompa obiegowa (2000l/h) Jestem bardzo zadowolony z...

Przez Telesfor C. dnia 14 Jun 2019 :

(1) 

Przez Ewa W. dnia 14 Jun 2019 :

(4) 

Zetlight Horizon E200 Lampa LED glonowa 55W

ZET H Algae Light E200 Mocna

Zetlight E200S to uniwersalna lampa LED do zastosowania jako oświetlenie refugium. Dzięki zastosowaniu różnokolorowych diod o odpowiednich barwach, lampa przyczynia się do szybkiego wzrostu makroalg w środowisku morskim. Posiada płynna regulacje pomiędzy efektywnością emisji poszczególnych barw, dostosowując się do hodowli danego rodzaju glonów.  

Więcej szczegółów

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

849,99 zł brutto

Oceny i opinie klientów

Nikt jeszcze nie dodał opinii
na temat tego produktu

84 punktów lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 84 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 84 punktów lojalnościowych
które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 33,60 zł.

Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki
Nazwa Cena
Odbiór Osobisty Za darmo!
Paczkomaty InPost Za darmo!
Paczkomaty InPost (za pobraniem) 13,99 zł
Kurier DPD Za darmo!
Kurier DPD Polska 12,99 zł
Kurier DPD Polska (za pobraniem) 12,99 zł
Raben (wysyłka paletowa) 99,99 zł

Więcej informacji

Rosnące glony w refugium mogą pomóc w radzeniu sobie i w zwalczaniu problemu składników odżywczych w zbiorniku rafowym, takich jak fosforany, azotany i azotyny. Redukcja uciążliwego NO2, NO3 i PO4 odbywa się w sposób całkowicie naturalny dbając o skład chemiczny wody jak i ogólną kondycję zbiornika.
Jednym z najważniejszych kluczy do stworzenia udanego refugium jest odpowiednie światło, którego intensywność i barwa jest zależna od hodowanego rodzaju makroalg. Należy pamiętać, że różne gatunki glonów mają zróżniocowane potrzeby żywieniowe, a dla akwarystów - redukują odmienne szkodliwe związki. Lampa Zetlight E200 umożliwia hodowlę niemal każdego gatunku glonów, dzięki regulacji stopnia oświetlenia oraz szerokiej palety barw. 

Kontrola nad praca lampy odbywa się za pomocą platformy HORIZON, dzięki czemu łatwo i bezprzewodowo można ustalić pracę urządzenia w tym wszystkie odpowiednie parametry. 
Za pomocą aplikacji Horizon lub routera domowego można sterować światłem LED E200 za pośrednictwem smartfona.
Istnieje możliwość kontrolowania światła, programując wiele trybów w ciągu dnia o zmiennej jasności i barwie światła. Oznacza to, że można zaprogramować np: tryb światła (barwa, intensywność) dla glonów czerwonych o danej porze dnia i tryb światła dla innego gatunku glonów w innej porze dnia. Można, również zaprogramować tylko jeden tryb na cały dzień lub kilka trybów dla kilku rodzajów glonów w ciągu jednego dnia. Horizon posiada kilka zaprogramowanych ustawień charakterystyki światła dla wybranych gatunków glonów. Aplikacja Horizon umożliwia dostęp do technologii chmury, która może komunikować się z oświetleniem z dowolnego miejsca, w którym znajduje się połączenie internetowe.


Lampa jest przystosowana do pracy w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności jest również odporna na krople spadające z różnej strony - posiada klasę wodoszczelności IP64 - dzięki czemu można ją bez przeszkód zamontować w szafce z sump'em.

Specyfikacja LED:
- 49x White 3800K - 4200K
- 49x Blue 455 - 460nm
- 98x Cerise 620-625nm
- 98x Crimson 660-670nm

Dane techniczne:
 
- Wymiary: 36,8 x 26 x 1,85 cm 
- Łączna liczba lumenów: 1610 LM 
- Całkowite zużycie energii: 55W 
- Zalecana wielkość zbiornika min: 60 x 60cm; max 120 x 84 cm.


W zestawie znajduje się gięte ramię przystosowane do montażu na krawędzi zbiornika.
Lampa nie potrzebuje dodatkowych odbiorników sygnału by skomunikować się z systemem horizon.

System HORIZON
 to nowoczesne spojrzenie na sterowanie urządzeniami obsługującymi akwarium morskie. Sterowanie to zwykle odbywało się za pomocą kontrolerów w różnej postaci, pilotów, paneli sterujących itp. Większość z tych urządzeń sterujących jest kłopotliwe w użyciu, dodatkowo generują większe koszty zakupu, a nawet często są przyczyną awarii sprzętu czy też uniemożliwiają odpowiednie skalibrowanie wydajności pracy poszczególnych elementów. Wszystkie te kłopoty zostały rozwiązane za pomocą jednej aplikacji HORIZON.

HORIZON to rewelacyjna platforma obsługująca bezprzewodowo system urządzeń akwariowych. Platforma jest kompatybilna z Android oraz iOS i umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami wykorzystywanymi w akwarystyce morskiej m.in: lampy LED, pompy obiegowe, cyrkulacyjne, odpieniacze białek i lampy glonowe z serii Horizon. Wszystkie urządzenia można teraz kontrolować "z kanapy" ciesząc się pięknem zbiornika. 
Aplikacja Horizon, oprócz możliwości dokładnego sterowania,poszczególnymi urządzeniami, posiada zaprogramowane opcje ustawień dla różnych biotypów np. Morze Czerwone, Morze Arabskie, Morze Koralowe itp. a nawet Bałtyckie.

Horizon daje możliwość sterowania następującymi urządzeniami w poszczególnych trybach:
- Lampa LED: programowanie jasności, czasu działania, tryb pogody, fazę księżycową, aklimatyzację, tryb uśpienia, tryb demonstracyjny.
- Falownik: pięć trybów pracy: FLOW, WAVE, STROM, CUSTOM, SMART. Pozwala na interakcję z falownikiem, trybem grupowym, Synchronizacją lub Asynchronizacją (w trybie Asynchronizacja kolejność działania różnych grup falowników może być ustawiona odwrotnie).
- Odpieniacz: regulacja wydajności
- Pompa obiegowa: Kontrola przepływu, funkcja falowania, opcje trybu dziennego i nocnego
- Lampa LED glonowa: ściemnianie, ustawienie czasu, kontrola barwy światła względem potrzeb hodowanych glonów.
- Kalkulator: kalkulator zbiornika, kalkulator sump'a i kalkulator grubości szkła współpracują ze sobą, aby pomóc w stworzeniu najlepszego środowiska akwariowego.
- Encyklopedia: Baza informacji o przyrodzie i metodach pielęgnacji stworzeń morskich, takich jak morskie ryby, koralowce i wodorosty morskie. Ogromne informacje pomagają posiąść większą wiedzę na temat Twojego akwarium.
- Komplet ustawień z konkretnych biotypów morskich przeniesiona na ustawienia poszczególnych urządzeń w postaci ustawień np. Morze Koralowe, Czerwone itp.Przykłady wykorzystania zalet systemu Horizon:
- sterowanie z "kanapy" czyli całkowicie bezprzewodowa (WiFi) obsługa. 
- łatwe i szybkie karmienie ryb i koralowców - szybko wyłączysz odpieniacz, pompę obiegową i cyrkulatory podczas karmienia. Po kolei można załączać poszczególne urządzenia w kolejności: cyrkulator, pompa obiegowa, odpieniacz aby maksymalnie wykorzystać podawany pokarm bez narażania na rozkład zaległych zanieczyszczeń.
- wydajne podawanie suplementów - szybko wyłączysz odpieniacz na czas suplementowania, aby zredukować straty suplementów.
- szybko wprowadzisz zmiany środowiskowe - cyrkulatory posiadają nieograniczone możliwości i dodatkowo można połączyć ich pracę z lampami LED.
- ustal swój biotyp - aplikacja zaprogramuje wydajność urządzeń, tak aby odwzorować wybrany przez Ciebie biotyp morski. np. Morze Koralowe.


Opinie

Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią !