Microbe Sili Out 2 1000ml - na okrzemki

Microbe Sili Out 2 500ml Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


Microbe Sili Out 2 1000ml

Sili-Out 2 to najwyższej jakości wkład szybko, bezpiecznie i trwale usuwający z wody krzemiany fosforany, bar, arszenik i chrom. Skutecznie usuwa żółte przebarwienie wody i poprawia jakość i klarowność wody. Sili-Out 2 umożliwia ukierunkowane obniżanie powyższych zanieczyszczeń, w bezpiecznej postaci dla zwierząt, bez wpływu na wartość pH.

Więcej szczegółów Koszty dostawy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

64,99 zł brutto

Sili-Out 2 to produkt na bazie aluminium o czystości ponad 99%. Jest niezastąpiony do walki z okrzemkami jak i niechcianymi szkodliwymi pierwiastkami. Dzięki oczyszczeniu wody preparat przyczynia się do szybszego rozwoju roślin i koralowców. 

Dawkowanie: Użyj 50 ml na 100 litrów wody morskiej lub słodkiej.

Porady: Zawsze zaczynaj od zalecanej dawki Sili-Out 2.
Dawkowanie można podwoić w razie potrzeby. 
Przed użyciem dokładnie umyj Sili-Out 2 pod wodą, aby usunąć pyłek ścierny.
Idealny poziom fosforanów w akwariach morskich powinien wynosić między 0,02 - 0,05 mg
Stężenie krzemianów powinno być nie wykrywalne.
Zalecamy stosowanie Sili-Out 2 w filtrze - reaktorze lub skarpecie filtracyjnej / worku na złoże w miejscu o dużym przepływie wody. 
Używaj Sili-Out 2 co 2 miesiące naprzemiennie z materiałem filtracyjnym Microbe-lift Phos-Out 4 aby uniknąć nagromadzenia niepożądanych związków aluminium i żelaza.

W opakowaniu znajduje się siatka na złoże.